Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ad magára az a környezetér...

Aki ad magára az a környezetére is?

Figyelt kérdés
Pl otthonára,tisztaságra,munkahelyi feladataira.Lehet olyan hogy valaki ápolt,esztétikus megjelenésű úgy értem mindig tisztálkodik,nem jár gagyi csúf ruházatban,a színek passzolnak egymáshoz,sminkel viszont a környezetére és munkájára nem ügyel vagy ügyetlen benn?Én pl elég suta kezű vagyok nincs érzékem a finommotorikához ami miatt már többen megszóltak de a megjelenésem általában elég jó .Van még valaki így vagy fordítva?
2022. febr. 24. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlen.


Láttam már csilli-villi csajt,otthon meg halomban állt a mosogatnivaló,a virág földben is csikkek elnyomva...

2022. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenésemre mindig igényes vagyok, de a házamban elég nagy kupi van!,
2022. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthon rend van, csak sokszor van por
2022. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát inkább indulj ki abból a tényből, hogy a legszebb nőknek van általában takarítónőjük.
2022. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is ügyetlen vagyok, viszont adok a környezetemre, mint magamra is. Sokat takarítok, hogy ne legyen kupi, az ügyetlenségemhez tartozik, hogy szétszórt vagyok. Ide teszem a telefont, oda a hajgumit, le rakom az asztalra a tükröt, és már kupi is lett.
2022. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na várj attól mert még edények vannak a mosogatódban és nem kevés még élhetsz tiszta környezetben ha azon kívül tisztaság van.Az hogy pl csak másnap mosogatsz el az nem koszos környezet attól még.
2022. febr. 24. 23:23
 7/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem igen, be is hisztizek miatta. Addig nem is estem, amíg nincs rend, de én kényszeres takarító voltam 10 évesen, és ugyanazt a késztetés érzem, csak már nem olyan durván. Lehet emiatt adok is magamra annyit, mert az is késztetés számomra, hogy ne hagyjam el magam.
2022. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!