Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikkel küzködnek manapság az...

Mikkel küzködnek manapság az emberek? Milyen szomorú lelki problémáik/ érzéseik vannak?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a pénzre gondolok, hogy valaki milliomos szeretne lenni de mégse az és hogy az jajj milyen rossz! És nem is a halálra gondolok hogy valaki meghalt és az milyen rossz! Olyan szívfacsaró sorsokra gondolok amikkel együtt kell élni és közben nap mint nap szenved az ember lelke a terhüktől.

2022. febr. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a maga baja...én csak a sajátomat tudom leírni, párkapcsolati gondjaim vannak elég sok ami lelkileg megvisel, munkahely ami kikészít lelkileg meg mindenhogy, ja és persze a drogok.
2022. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
És ez neked mire jó, hogy vájkálsz mások sebeiben? Semmi empátia nincs egyesekben, mintha mindenhez közük lenne. Az élet nem a facebook, hogy minden szarról tudnod kell.
2022. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magánnyal, vagy épp a párkapcsolati problémákkal küzdenek sokan, nagyon is, többen a maninélküliség a probléma.
2022. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még a nagyon durván növekvő ingatlanproblémát.
2022. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A saját korosztályomat tekintve (20-25 évesek), szerintem a leggyakoribb a magány, párkapcsolati-, megélhetési- és lakhatási gondok, vagy épp a céltalanság. Meg talán még az is, hogy túlzottan mások életéhez akarják hasonlítani a sajátjukat.


Nekem pl. a szociális életemmel vannak problémák (de nem reménytelen), párkapcsolatom sosem volt még, önértékelési gondok is akadnak, de az utóbbin már dolgozom egy ideje, és már változás is van, pozitív irányba.

2022. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!