Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azon emberek, akik nem tudják...

Azon emberek, akik nem tudják értékelni az őszinteségemet, megérdemlik a passzív agressziót?

Figyelt kérdés
Nem lehet velük megszakítani a kapcsolatot jelenleg.

2022. febr. 1. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2022. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
NEM. NEKED kell megtanulni, hoyg nem mindig kell "öszintének" (magyarul bunkónak) lenni, sokszor jobb, ha megtartod magadnak a véleményedet, föleg, ha senki nem kérdezte!
2022. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Humor Herold ***** válasza:

Fejtsd ki hogy miért nem lehet megszakítani velük a kapcsolatot! Ezt sose tudtam elképzelni hogy ez milyen...mikor van egy kapcsolat, ami legyen akármilyen,szerelmi,baráti...kettőn áll a dolog.Ha az egyik fél nem tesz többé semmit a kapcsolatért, sőt kifejezetten ellenzi hogy folytatódjon akkor az meg kell hogy szakadjon.Törvényszerű.

Ha online beszéltek és abbahagyod a válaszolgatást akkor ír, ír, ír, de előbb utóbb megunja hogy csak ír és semmi választ nem kap.

Személyesen szintúgy, ha sosem találkozol vele, mindig elutasítod, előbb utóbb megunja mindenki ha levegőnek nézed.

De rohadtul kíváncsi vagyok milyen olyan élethelyzet lehet ami miatt nem tudod megszakítani a kapcsolatot velük..együtt éltek ?

2022. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés olyan ember van, akik tudják értékelni az őszinteséget. Még aki azt mondja, hogy márpedig ő elvárja, az sem értékeli sokszor.


Az meg a másik, hogy az őszinteség és a bunkóság között van különbség. Én is őszinte embernek tartom magam, de megtanultam szofisztikáltan, mások felesleges megbántása nélkül elmondani a véleményem, HA kérdezik. Ha nem, akkor megtartom magamnak. Pont azért, mert alapvetően (egy szűk körön kívül) én is szarok mások véleményére.

2022. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őszintének lenned. Ha nem akarsz hazudni akkor hallgass, vagy terelj. Mindjárt azon kapod magad, hogy vannak barátaid.
2022. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz velük agresszív lenni?
2022. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy sértödött kamasz írta a kérdést
2022. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!