Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan szép/jóképű huszonév...

Van olyan szép/jóképű huszonéves nő/férfi, akinek nagyon rossz állapotban vannak a fogai? Hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Nincs olyan szép/jóképű, akinek nagyon rossz állapotban vannak a fogai.

Minimális esztétikai hibát eltudok képzelni, de akinek nagyon rossz állapotban vannak a fogai az nem lehet szép/jóképű. Mondjuk ez saját vélemény.

2022. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én elvileg szép vagyok, viszont a fogaim nagyon keszekuszák, amiket szégyellek is. Bár már pár hónapja elkezdtem a fogszabályozást is, szóval javulgatnak :)
2022. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogszabályzóval helyrerakattam őket, mert nagyon kuszák voltak, de mivel genetikailag is kb porzanak el a fogaim, ezután kb évente lett egy lyukas fogam, kb amint egyet helyrehoznak mehetek egy másik lyukassal. Most szerintem nincs is fogam ami nem tömött, vagy nincs kihúzva. Valamint sok úgy áll, hogy pár éven belül műfogat kell csináltatnom, mert ki fognak hullani/kikell őket húzni.

Ez van, nem tehetek róla.

2022. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokan szépnek tartanak/tartottak mindig is, 4 évig bulímiás voltam, abban mentek tönkre a fogaim még 14-18 éves korom között. A 6-6 front fogamon meg a felső fogsorom pár fogán kívül nem sok maradt, ami teljesen ép. Mindet tömni kellett szinte.


Szerencsére sok esetben apró tömés kellett csak, 3 fogam gyökérkezelt a hátsók közül, azok folyamatosan töredeznek is azóta, de fájdalmaim már nincsenek és esztétikailag is rendben vannak egy időre... Örülök, hogy ennyivel megúsztam, de van már félretéve egy kétmilliós összeg arra az esetre, ha fogpótláson vagy koronán kellene gondolkodnom.

2022. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szépnek tartanak és elég gyenge szarok a fogaim, már végeztem majdnem a fogászati kezelésekkel, de sok maradandó probléma is van. Fogzománc nagyon vékony, valahol le van kopva, ínyem nagyon érzékeny, visszahúzódik. Sok fogamat tömni kellett, valamelyiket pótolni, mert letörött.
2022. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszoló mintájára ennyi erővel azt is lehetne írni:

"Nincs olyan szép/jóképű, akinek szemtengely-ferdülése van, vagy kövér. Minimális esztétikai hibát eltudok képzelni, de akinek nagyon rossz állapotban vannak a szemei, az nem lehet szép/jóképű."


Egyébként az első válaszoló képzeljen maga elé valakit, akit jóképűnek tart, csukott szájjal képzelje maga elé, akár egy hírességet, aki tetszik neki. De tényleg, akit jóképűnek tart! Utána képzelje el azt, h az a szeély kinyitja a száját, tele rossz fogakkal. Most akkor jóképűnek tartja, vagy nem tartja annak??

2022. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Esetemben csak még egy dolog amiért legalább nem kell ismerkednem.
2022. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Nincs olyan szép/jóképű, akinek szemtengely-ferdülése van, vagy kövér. Minimális esztétikai hibát eltudok képzelni, de akinek nagyon rossz állapotban vannak a szemei, az nem lehet szép/jóképű."


Ez így van! Nem kell játszani a szentet!



Egyébként az első válaszoló képzeljen maga elé valakit, akit jóképűnek tart, csukott szájjal képzelje maga elé, akár egy hírességet, aki tetszik neki. De tényleg, akit jóképűnek tart! Utána képzelje el azt, h az a szeély kinyitja a száját, tele rossz fogakkal. Most akkor jóképűnek tartja, vagy nem tartja annak??


Onnantól kezdve nem tartom annak.

2022. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés ellentmondásos, mivel az összkép nagyon fontos, s ebbe a fogak hatványozottan beletartoznak. Nagyon kevés (szerencsés) embernek van plakátmosolya, de azért nagyon rossz állapotban ne legyenek a fogai.
2022. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, aki elég csinos, neki nagyon sárgák a fogai és a felső fogsora durván előreáll. Rengeteg kalandja volt, és soha egy férfit sem zavart a fogai kinézete. Bár nyilván ez azért más kategória, mintha mondjuk hiányos lenne a fogsora, de szerintem még a feltűbb fogproblémákat is el szokták nézni az emberek, még az illetőnek megvan a fogai többsége és rendben van a szájhigiéniája.
2022. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!