Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves korod után mihez...

18 éves korod után mihez kezdtél az életeddel napjainkig?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 13:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyetem (értelmetlen szak, mert hungarikum, de külföldre költöztem), 10 év étkezési zavar, szr melóhelyek.


Egy éve egészséges vagyok, azóta írok-írok-írok (COvid miatt nincs munkám) és sokkal boldogabb vagyok, mint már sok-sok éve.

2022. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert börtönbe lenni annyira menő
2022. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

18 évesen pultosnak mentem egy sörözőbe dolgozni.

Közben fesztiválokra jártam, koncertekre, bulizni. Rengeteg élményem van.

Közben leraktam egy OKJ szakmát. 20 évesen garzont bereltem és oda költöztem.

23 évesen a pultos meló mellett egy gyárban is elkezdtem dolgozni.

Közben megcsináltam a jogsit, kibéreltem egy nagyobb lakást és bulizni, kirándulni jártam a barátaimmal.

27 évesen megismertem a párom, hozzá költöztem a várostól ahol addig éltem 200km-rel arrébb, azóta van egy 6 hónapos kisfiam.

Eddig ennyi 😅

30/N

2022. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

18 évesen pultosnak mentem egy sörözőbe dolgozni.


Közben fesztiválokra jártam, koncertekre, bulizni. Rengeteg élményem van.


Közben leraktam egy OKJ szakmát. 20 évesen garzont bereltem és oda költöztem.


23 évesen a pultos meló mellett egy gyárban is elkezdtem dolgozni.


Közben megcsináltam a jogsit, kibéreltem egy nagyobb lakást és bulizni, kirándulni jártam a barátaimmal.


27 évesen megismertem a párom, hozzá költöztem a várostól ahol addig éltem 200km-rel arrébb, azóta van egy 6 hónapos kisfiam.


Eddig ennyi 😅


30/N



Szánalmas egy élet.

2022. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Már le se merem írni ha tényleg szánalmas az élete mások szerint annak aki a fiatalságát szórakozással meri tölteni vagy valami xd


17 évesen Ciprusra mentem ki nyári munkára (sulit otthagytam

)

Aztán 20 éves koromig ott is maradtam. Buliztam illetve egy hotelban dolgoztam konyhán.

23 éves koromig megint Magyarországon éltem.

1 évig csak Buliztam, lazultam, csajoztam aztán leraktam a jogsit és taxiztam.

Utána Ausztriába mentem ki konyhai mosogatónak, ott éltem kint 6 évig. Közben nyaraltam, gyűjtögettem stb.

Most Miskolcon élek a barátnőmmel és autókozmetika nyitásán dolgozunk epp

2022. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Az értelmesebbje az egyetem alatt bulizik, így 10 év múlva nem azon gondolkozik, hogy mit kéne dolgozni, hanem annak gyümölcsét élvezi
2022. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe jártam. Öt éves, ezért tizenegyedikbe töltöttem a tizennyolcat, most vahyok végzős. Közben kitaláltam, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, mert egészen hetedik óta komolyan faggat mindenki a kérdésről és a felvételi jelentkezési határideéig senkinek nem mondtam olyan választ, hogy lenne végleges és fix döntésem. De mostmár van. Illetve meglett a nyelvvizsgám, a jogsi folyamatban
2022. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szakmát tanultam boltba dolgoztam két évig ,így 20 évesen érettségiztem( utána), óvodában,masszőrként,bölcsiben is dolgoztam,németbe idősgondozás havi váltásban,24 évesen összejöttem párommal( ő 22 volt) jogsit,kocsit szereztunk sok albérletben laktunk,közben anyja meg apám meghalt,nincsenek szüleink,10 éve együtt vagyunk,1 éve házasodtunk,hitellel házat vettunk,fiunk elsős,még 2 gyereket akarunk.
2022. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 18, de már úgy érzem, hogy nagyjából sínen vagyok. Most idén végzek a szakmámmal idén, a gyakszi helyemre megyek vissza majd dolgozni a nyárra. Mellette kertet csinálok, ebből adok el a piacon is. Ebből is jön be egy kis tartalék pénz. Utána kezdem a két éves érettségit, emellett szombatonként remek pénz keresési lehetőség.
2022. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig azt csináltam, amit a szüleim rámerőltettek. Elvégeztem egy szakmát, amiben gyakorlat alatt már dolgozhattam+ösztöndíjat kaptam, mert annyira csóró voltam, hogy tízóraira sem volt pénzem. Utána évekig dolgoztam benne éhbérért. Találtam egy párt, akivel 10 éve együtt vagyok, részemről szerelem volt, ő lényegében csak elviselte a nyomulásomat és hagyta magát felszedni. Pár éve besokalltam, mindent (őt is) magam mögött hagyva kimentem külföldre, egy gyárba. Később a párom is utánam jött. Most, mire kiegyensúlyozottabb lehetnék, jött a covid, a háború, a tetejében pedig egymásba szerettünk egy munkatársammal (de nem léptünk semmit). Másra sem vágyok, csak nyugalomra. Ha nem üt be valami válság még, 1 év múlva lesz annyi pénzem, hogy 2-3 évre elvonuljak távol mindentől és mindenkitől (van egy saját ingatlanom tehermentes, önerőből, amihez szerencsére senki másnak nincs köze).
2022. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!