Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy 18 éves...

Mit gondoltok, ha egy 18 éves lánynak rövid körmei vannak, és még csak be se festi?

Figyelt kérdés

Anya sokszor csesztet emiatt, mert szerinte minden ember azt gondolja ilyen esetben a másikról, mint ő. Egyenlőre még nem írom le, hogy ő mit gondol


Ti mit gondoltok?


2021. ápr. 16. 16:14
1 2 3
 1/21 alletta ***** válasza:
100%
nekem nem gond. ha ápolt a kezed, körmeid, nincs vele semmi baj, hogy nem lakkozod.
2021. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Azt h túl sok a szabadidőd
2021. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Osztom a kettes véleményét.
2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is tövig van vágva. Magyarázza meg valaki, hogy hosszú körömmel hogyan lehet sziklátmászni, labdás sportot űzni, vagy mondjuk basszusgitározni stb. Na látod? Akkor mégis hogy lehet hosszú körömmel élni?
2021. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is rövid a körmöm és soha nem festem be. Egyáltalán nem tetszik nekem a hosszú köröm és még zavar is. Sajnos nagyon gyorsan nő, így vághatom két-három naponta.

Szerintem semmi baj nincs ezzel, van, aki a sportos megjelenést és a rövid körmöket szereti, például én is. Mindenkinek más tetszik, nem baj ez! :)

17/L

2021. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen körme kellene lennie egy 18 éves lánynak???


Amikor én voltam 18 éves minden lánynak rövid festetlen körme volt. Néha kilakkoztuk, tanár meglátta, odatette az acetont meg a vattát a padra és lehetett lemosni.


Amúgy versenyszerűen sportoltam, kosárlabdázni elég nehéz lett volna hosszú karmokkal.


Egy darabig volt nagyon hosszú körmöm még az épített zselés időszakból. 2 év után leszedettem és nem tetettem vissza. Majdnem 1 év volt míg helyrejött a körmöm.


Amióta covid van és hol lezárnak, hol nem, azóta nincs fenn géllak, de én röviden hordom azóta is. Mellesleg a géllak is elég durván roncsolja a körmöt és őszintén szólva utálom, hogy állandóan szanaszét reszelik a körmöm felszínét a körmösök. Plusz túl drága lett. 3 hetente 5000 Ft? Na neee...

A méhviaszos manikűr viszont remek, erősíti a körmöt és elég 2 havonta 1x menni.

2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány.
2021. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, nincs azzal semmi baj, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszenek a festett körmök vagy a műkörmök a lányokon, mert de :D
2021. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Kitalálom...azt gondolja, hogy csak a leszbikusoknak rövid körme.:D
2021. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmit, ez teljesen normális.
2021. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!