Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselnétek, ha egy...

Hogy viselnétek, ha egy számotokra kedves személyeben nagyot csalódtok?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki régebben nagyon tetszett, utána abbamaradt,de megmaradtunk barátoknak, egy baráti társasághoz tartozunk, de elég messze vagyunk egymástól, ezért ebben az időben viszonylag ritkán találkozunk. Ez a lány viszont azóta nagyon megváltozott, egy ronda csávóval kavargat, de emellett lánnyal is smárolgat bulikba, iszik, cigizik, pedig ahogy én ismerem, egy nagyon rendes, és tiszta erkölcsű lányról van szó, akiről nem is gondoltam volna, hogy valaha így megváltozik. Ti ezek után hogy viszonyulnátok hozzá?

2022. febr. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ritka idióta vagy! Már neharagudj, de ha ennyire kedves számodra a csaj, akkor miért nem léptél annó?! Miért nem tettél érte, hogy a baratnőd legyen? Ja, hiányzott a tököd és úgy látom most sem nőtt ki még. Éli az életét, mint minden normális fiatal, Te pedig féltékeny vagy egyértelműen a csávójára. Mindenki azt csinál, amit akar. Bulikba meg mit csináljon? Szerinted a csempéket kéne számolgatnia? Vagy azt, hogy hányan vannak a buliban? Buliban mindenki iszik, nem mindenki olyan antiszoc idióta mint Te! És ha cigizik, akkor mi van? Attól még, hogy valaki cigizik nem rossz ember! És azért, mert Biszexuális, milyen jogon ítélkezel? Mégis ki a fene vagy Te, hogy így beszélsz róla?! Ha számodra olyan kedves személy lenne, elfogadnád úgy ahogy van! Nem akarnád megváltoztatni! Csak magadat okold, amiért gyáva törppöcs voltál, most meg irigy vagy a srácokra, akivel kavar, irígy vagy, mert jobb élete van, mint neked, Te pedig egyedül maradtál, mint a kisújjam és eza legnagyobb problémád, hogy egy számodra "kedves" személy éli az életét és neked nem tetszik, hogy élvezi za életet. Szerencse, hogy nem téged választott mert te egy ritka idióta vagy, ha emiatt elítéled. A számomra kedves személyek is ezt csinálják és ez igy normális.. Nehogy már valakit elítéljünk azért, vagy csalódjunk vaalkiben azért, mert cigizik, meg iszik, meg pasizik, csak azért, mert Te ezeket nem csinálod meg irigy vagy, gondolkozzál már, mielőtt hülye kérdést írsz ki!
2022. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú de felkapta itt a vizet valaki.😂 Szó sincs róla, hogy féltékeny lennék, már régóta nem tetszik, csak zavar, hogy az eddigiekhez képest eléggé szar irányba megy.
2022. febr. 27. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem éljen, nevessen és szeressen ameddig lehet, mert az élet rövid. Felesleges várakozni olyan srácokra, akik nem lépnek, én is 3-4 szép fiatal évem elpazaroltam plátói rajongásokra ilyen félénk fiúk iránt, bármit csináltam, csak szendén vigyorogtam, meg elpirultak,most győzhetem pótolni X évesen, amit akkor elmúlasztottam. Ha az kell, akkor csókolja meg azt a lányt, lehet, hogy majd itt is háború lesz és már nem lesz kit. Az jég, hogy ronda a csávó szerinted... De ő kifejezte legalább az érzéseit, próbálkozott, szerencséje lett.
2022. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Azért megy szar irányba, meg csalódtál benne, mert iszik, bulizni mer és cigizik? Hűha, ide a rosdás bökőt!! Ezek főben járó bűnök ám. Mikor megnyitottam a kérdést, azt hittem, valami mély, érzelmi válságos téma lesz, de ehelyett egy h.gyerek picsog, hogy a szende kis mimóza csaj egy tűzről pattant pipivé változott. Aztaaaa. Tuod', kamaszkor, fistalság, szabadság, szerelem. Azzal "kavar", akivel akar. És ez igaz a smárolásra is. Biztosan fáj, hogy anno nem léptél, más meg igen, de ez a te nyűgöd. Valamint, ha neked ez a pár dolog - a cigi, meg a bulizás - elég ahhoz, hogy valakiben csalódj, ritka ideggyenge, belátástalan alkat lehetsz.
2022. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyik sem olyan dolog ami huuu de nagyon rossz lenne, szerintem csak az zavar hogy nem pont olyan, mint amilyennek elképzelted (+nem jött össze veled ami örökre tüske marad).


Nem kell bele barátkoznod, ha nem akarsz... ¯\_(ツ)_/¯

2022. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!