Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges olyan, hogy lelkitá...

Lehetséges olyan, hogy lelkitársa vágyok egy barát személyében?

Figyelt kérdés

Félek a szerelmi kapcsolattól rettenetesen. Így egy olyan fiúbarátot keresek aki megadja azt a támogatást amire szükségem van.

Aztán ki tudja talán idővel beleszeretek. De barátként keeem azt aki megért.

Ti erről hogy vélekedtek? Mennyire helyes ez a vágyam?

20L



2016. febr. 16. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan aggódsz. Sok mindenki vhogy így van ezzel hogy retteg a szerelemtől.Mindenki máshogy szeret és mutatja ki feléje az érzelmeit.Gondolom még sose voltál szerelmes. Ne aggódj biztos lesz aki barátból az lesz;)
2016. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. :) Én is lány vagyok, Bár én a lányokkal nehezebben jövök ki és már nincs is lány barátom, mert néha kicsit magamnak való vagyok. Vagy inkább úgy fejezném ki magam, hogy kedves fiúkkal sokkal közvetlenebb és felszabadultabb, kezdeményezőbb vagyok, mint a lányokkal valami oknál fogva. Persze..e is emberfüggő, mert pl. akivel kapcsolatban érzem, hogy hasonló a gondolkodásunk, azzal nagyon könnyen kijövök, függetlenül attól, hogy lány-e vagy fiú. Sokkal több dologról tudok beszélgetni velük(néhány fiúval), sokkal mélyebben. Persze azért nem lenne rossz, ha barátnőm is lenne, akivel tényleg megértenénk egymást, de azt vettem észre, hogy a fiúkkal akik kedvesek, tényleg könnyebb barátkozni. És természetes, h páromnak is olyan fiút választok, akivel mélyebben el tudok beszélgetni és bensőséges a kapcsolatunk. Én is rettegek a szerelmi kapcsolattól. Nem a magától a szerelemtől, nem is az elkötelezettségtől, hanem én azt hiszem attól, hogy el kell majd szakadnom tőle meg hasonló dolgok...meg még pár dolog van nyilván... :S
2016. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, rám írhatsz. Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként :)
2016. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lelkitars barmilyen ember-ember kapcsolatban szerepelhet. Sok ember agy mosas miatt vonatkoztatnak szerelmi kapcsolatokra.

...Lehetseges.

Teljesen helyes.

2016. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Főleg a személyes tapasztalat elmomdásáért vagyok hálás. Én is vhogy így érzek.


A vicc az h mindig féltem attól h az igazán jó fiúbarátaim belém szeretnek. Ez egyszer megtörtént és nagyon fájó volt mert el kellett engednem mert nem szerettem viszont. Pedig ő tényleg komolyan gondolta. Ezt nem akarom mégegyszer átélni

2016. febr. 16. 17:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha fiúbarátban gondolkozol, abban bizony mindig benne van,hogy csak az egyik kezd el érezni valamit a másik iránt.

Ez nehéz ügy...

2016. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés, attól függ, hogyan értelmezed a lelkitársat. Én is ilyet keresek nőben, de én ezt nem is tudnàm elképzelni intimitás nélkül, ami nem a szexet jelenti, hanem az ölelés, odabújás, érintés részeket. Ami nem igazán fér már bele barátságba.

Szerintem nem szabad félni ettől, próbálkozni kell, így lesz tapasztalatod, így tudod majd megtalálni azt aki tényleg ilyen. Szerintem van elég sok történet arról is, hogy barátként milyen jól megvoltak, később meg párkapcsolati szinten ez mégse működött.

Próbàlj meg élni, és merj jobban belemenni ezeke a dolgokba, legrosszabb esetben tanulsz belőle valamit

2016. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a váladzt. Az odabujás ölelés barátként nekem belefér. :) persze csók és szex nem.

Igazad van tényleg probálkozni kell :)

2016. febr. 16. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:

én is hasonló embert keresek, szóval nem nehéz dolog az, ha mindkét fél hasonlóan gondolkozik. mivel még én se nagyon találtam ilyen embert hosszabb távon, így tapasztalatot nem tudok mondani, de szerintem egyszerűbb így megoldani ezt az "egyik fél úgyis többet érez" dolgot, mert egy jó barát meg tudja ezt beszélni.

aki nem, az valószínűleg félre lett ismerve.

2016. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát én elég sokszor egyik barátommal alszok egyágyban. csakalvás semmi több. mi is megbeszéltük h csak a jóérzés miatt alszunk együtt- Mellette tényleg jól alszok
2016. febr. 18. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!