Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki azért nem tud...

Van más is, aki azért nem tud aludni, mert fél a világháborútól?

Figyelt kérdés
Hiába mondja nekem bárki, hogy Putyin nem fogja meglépni, eddig azt mondták Ukrajnát se fogja megtámadni. Egyszerűen nem értem azokat az országokat, akik beleszólnak. Nem volt egyértelmű, amit Putyin nyilatkozott? Nem egy blöffölős figurának tűnik. 2019 decembere óta annyi szörnyűség megtörtént, amire legrosszabb rémálmunkban sem gondoltunk, hogy én már nagyon is valóságosnak tartom a 3.világháborút. Aludni se tudok annyira nyomaszt, hogy mi lesz itt, ha megteszik. Van más is ezzel így?
2022. febr. 27. 23:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Putyinnak ki kéne vernie a lompost, hogy ne legyen olyan feszült.
2022. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

Jelen, bár én az imádkozás miatt maradtam fenn, nézzetek hülyének.


Ettől tartok én is a legjobban, hogy a nyugatiak így sem engednek, hogy Putyin atommal fenyeget. Lehet mondani, hogy nem érdeke senkinek az atomháború, ezért bem mennek el odáig, de az a baj, hogy itt emberek hozzák meg a döntéseket, amik nem feltétlenül logikusak.

2022. febr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem egy ember kezeben van a dontes egy rendes atom haborut koordinalni kell Putyin nem tud egyszerre tobb ezer raketat elinditani. Putyinnak is van gyereke, a tabornokainak is, meg amugy se ez a celja, nem kell feleslegesen kelteni a panikot.


Ertem h elmeletileg annyi raketa van h sokszor elpusztitja a foldet de a valosag arnyaltabb.

2022. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
Én azért nem tudok aludni, mert önmagamtól félek.
2022. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Putyin keressen inkább egy prostit magának ahelyett, hogy atommal fenyegetőzik.
2022. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy még semmi nem dőlt el. Amit olvasol hallasz, először NÉZZ UTÁNA mennyire igaz, mi igaz belőle, és a jelennel foglalkozz hogy most hogy áll a helyzet. Felesleges előrevetíteni ezt-azt. Még így is bizonytalan a helyzet szerintem is, de a félelmet tartalékold.

Akárhogy is lesz, valahogy lesz majd mert olyan még nem volt hogy valahogy ne lett volna (most ettől tudom megnyugodtál 😁😅)

Nade ha megnézed, van olyan öreg motoros aki anno a világháborút megélte, és itt van. Igen, traumatikus mindenképpen, de túl lehet élni.

Amúgy meg próbálj kevesebb hírt olvasni.

2022. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

#13 De már élesítve vannak a fegyverek, nem?


#14 Mért félsz önmagadtól?


#16 Pont ez a baj, hogy bizonytalan a helyzet. Ebben nem csak az a félelmetes, hogy meg fog történni, hanem már maga az, hogy egyáltalán elég jó esély van rá.

2022. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

#17

Tegyük fel akkor hogy meg fog történni. (Amúgy nem tudjuk még mindig max jó esély van rá, de nem biztos. De a példa kedvéért csak tegyük fel.)

Mit nyersz azzal hogy X órával a bekövetkezés előtt félsz, mint hogyha csak akkor, amikor a valami bekövetkezett.

Felkészülni, pl mentalisan vagy akárhogy lehet, sőt sztem ajanlott is hogy az ember ne dugja teljesen homokba a fejét, mert akkor ha ESETLEG a dolgok úgy alakulnak, akkor nem lesz olyan nagy a sokk.

Amúgy szerintem valamennyi feszültség, meg aggódás, félelem, szorongás ilyenkor "velejáró". Azért ez mégis egy természetellenes helyzet. Az ember biztonságérzete alapjaiban van megrengetve. (Nekem legalábbis, mert az ember azért nem gondolja, hogy 21.században még ez a módi.)

Plusz a fenyegetesek stb.

2022. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ráadásul vagyok olyan hülye/szerencsétlen, hogy a Sberbanknál van a számlám, összes megtakarításom. Most már ezért nem tudok aludni...Eddig azt mondták, hogy nem lesz semmi gond vele, aztán most jött ez az éjféli bejelentés...Hát, így higyjünk bárkinek is.
2022. febr. 28. 01:25
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem tudok aludni, mert izgatottan várom az első atombombákat. Nem akarok lemaradni a látványról.
2022. febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!