Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki azért nem tud...

Van más is, aki azért nem tud aludni, mert fél a világháborútól?

Figyelt kérdés
Hiába mondja nekem bárki, hogy Putyin nem fogja meglépni, eddig azt mondták Ukrajnát se fogja megtámadni. Egyszerűen nem értem azokat az országokat, akik beleszólnak. Nem volt egyértelmű, amit Putyin nyilatkozott? Nem egy blöffölős figurának tűnik. 2019 decembere óta annyi szörnyűség megtörtént, amire legrosszabb rémálmunkban sem gondoltunk, hogy én már nagyon is valóságosnak tartom a 3.világháborút. Aludni se tudok annyira nyomaszt, hogy mi lesz itt, ha megteszik. Van más is ezzel így?
2022. febr. 27. 23:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
Valaki keressen Putyinnak egy dominát, hogy lerendezze. Ha kiszexelte magát Putyin, nem lesz energiája atomot dobni. Szexelnie kéne, valaki szívja ki Putyinból a feszültséget!
2022. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

#18 Nekem igazából az a félnivalóm van, hogy mélyen hívő ember vagyok és nem vagyok benne biztos, hogy üdvözülnék, le kéne még zárni a dolgokat és jóvá tenni pár dolgot.


A másik meg ha nem hívő is az ember, biztos találkozott már mindenki azzal a kérdéssel, hogy "mit tennél, ha tudnád, hogy már csak 24 órád van?" és erre azok szoktak a válaszok lenni, hogy elbúcsúzok a családomtól stb. Ettől is félek, hogy nem tudok tőlük elbúcsúzni, hiszen akár már lehet, hogy 24 óra sincs hátra, vagy esetleg csak napok.


Meg lehet, hogy amíg lehet, meg kellene próbálni elemenekülni egy olyan országba, amit nem fenyegetne az atomháború.

2022. febr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"19/22 A kérdező kommentje:

Ráadásul vagyok olyan hülye/szerencsétlen, hogy a Sberbanknál van a számlám, összes megtakarításom."


Hát az valóban kellemetlen, de legrosszabb esetben is ha csődbe megy, kártalanítani fog téged az OBA.

2022. febr. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

22es isten nem létezik, nem fogod üdvözölni ha fűbe harapsz.


Mi a covidtol Nem tudtunk aludni, hiába vagyunk tetű fáradtak. Touché 🙄

Pilot twist: amúgy sem alszom normálisan 🤣

2022. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%
Miert félti mindenki a semmike kis életét? A halál az élet része. Háborúk a történelem során mindíg is voltak, és lesznek is. Porszemek vagyunk az umiverzumba.
2022. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ja és bízom benne szeretitek a Fallout játékokat. Én imádtam. 2 részt is ki vittem..


"I Don't Want to Set the World on Fire" 😀😀😀😀

2022. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Félek, mert az egész olyan szürreális.

A másik, hogy földrajzilag nagyon rossz helyen vagyunk. Ha beszállna a NATO, itt kő kövön nem maradna. Ők nem a civil lakosságot néznék, hanem azt, hogy a ruszkikat minél-minél-minél keletebbre tolják. Itt élő ember nem maradna.

Én már nem vagyok fiatal, leszarom, bevárom. Gyerekemnek és párjának mondtam, hogy az útleveleik legyenek előkészítve. Fiatalok, előttük az élet, okosak, nyelveket beszélnek, semmi nem köti őket ide. Csak időben lépjenek (Zéland, Kanada, stb.)

2022. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Az a baj, hogy ha fiatal az ember, akkor is pénz kell ahhoz, hogy kimenjünk, és el tudjunk indítani egy új életet.
2022. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem azokat az országokat, akik beleszólnak. - senki nem szól bele, ugyanis hadsereget senki nem küld Ukrajnába ;)


Putyin meg... ha lőni akar, úgyis fog, ezen nem érdemes foglalkozni.


Élj úgy, hogy ez a napod az utolsó - szr közhely, de ez most igaz.

2022. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

EGyébként az, hogy Putyin azt ÁLLÍTJA, hogy van 1000 rakétája... ez így is van?

Mert amilyen állapotban vannak a tankjai, na ha az atomja is, akkor az kb kuka.

2022. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!