Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen megbízhatatlanok...

Miért ilyen megbízhatatlanok az emberek?

Figyelt kérdés

Elegem van h senkivel se beszélgetek az érzéseimről mert mindig vissza hallom mastól. És az a legundorítóbb az egészben h amikor megkérdem kitől hallotta akk nem mondja el mert "titok" de amikor engem kibeszélni akk az nem titok...

És egyszerűen bele őrülök h tele vagyok stresszel amivel nem tudok egyedül megbírkózni de segítséget se kérhetek mert csak rosszabb lesz.

Sokszor mar idegeneknek öntöm ki a lelkem akik több mérföldre vannak tőlem csak azért mert tudom h úgysincs közös ismerős aki előtt lejáratna.


2022. febr. 28. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Épp ezért nem szabad senkiben sem megbízni. Ne add ki magad senkinek!
2022. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
nem egyszerűbb ez amit írtál? hogy inkább idegennek mondod el ami nagyon bánt és a közeli ismerősökkel más a téma?
2022. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Hany eves vagy? Az egyesre ne hallgass, ez nem igy megy. Muszaj bizni, mert nem jut elore az ember. Egy ido utan meg fogod tudni szurni, hogy kiben bizhatsz es kinek mit mondhatsz el.
2022. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Igazából én még saját magamban sem bízom, ami azt illeti.. De így van jól ez. Ne bízz senkiben, se magadban, akkor nem ér csalódás!
2022. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést. Igaz, tanácsot adni nem tudok, mert jó receptet nem ismerek rá. Én rosszul csinàlom, mert bezárkózom és nem engedek magamhoz senkit se közel, de persze ez semmi jóra sem fog vezetni.
2022. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezzel akarnak jó pontokat szerezni másoknál, hogy olyan infókat pletykálnak, amiket máshonnan nem hallani. Akkor is, ha ez egy ember személyes magánügye.
2022. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
1-es és 4-es vagyok. Nem akarok floodolni, de miért kellett lepontozni engem?? Sajnos nem tudok megbízni senkiben. Az emberek egész életemben csak kihasználtak, kinevettek, átvertek, elszedték a pénzemet. A bizalmatlanságomat a rossz tapasztalatok okozzák és szerintem amíg élek, ez nem fog változni. Sőt, egyre rosszabb lesz. Az emberek többsége gonosz.. Ez van, az igazság odaát van.
2022. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert ez a te percepciod a vilagbol. Nekem meg az, hogy vannak 15 eves baratsagaim es erdekes modon sose hasznalt ki senki.
2022. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
8: Akkor csak én vagyok ilyen galamblelkű, hogy mindenki kihasznál. Túl jószívű vagyok, nem tehetek róla.
2022. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarlak megbantani, de tenyleg vannak emberek, akiknek ez a karmaja. Akiket allandoan elnyomnak, terrorban tartanak, kihasznalnak, stb.
2022. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!