Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar néhány ember...

Mást is zavar néhány ember hozzáállása a háborúhoz?

Figyelt kérdés

A covid eddig is valósidejű szűrőként funkcionált, mivel könnyebb volt kiszúrni a konteósokat, de azt betudtam a tájékozatlanságnak, szociális háttérnek, butaságnak.


Viszont amikor meghallom, hogy "hádde bezzeg az ukránok így - úgy bántak a kisebbséggel.." NEM. Egy öntörvényű agresszor ágyúzza a civil lakosságot, iskolát, kórházakat, lakóházakat, erre nincs mentség, ez emberiség elleni bűntett amire nem lehet magyarázat. Aki ezt nem ítéli el vagy próbálja felmenteni Putyint annak az érzelmi intelligenciája ijesztően alacsony és borzalmasan zavart lelkiállapota van.


Megdöbbentő, hogy mennyi ilyen emberrel találkozom és nem csak álprofil mögül, hanem a való életben is. Végtelenül elkeserít, leginkább elvonulnék valami izolált területre, mert képtelen vagyok felfogni, hogy ilyen lelketlen emberek között kell élnem.


Nyugtassatok meg, hogy ez csak egy hangos kisebbség és a többség racionálisan gondolkodó, érző lény.



2022. márc. 3. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
A verekedések mindig úgy kezdőfnek, hogy a másik visszaüt.
2022. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Nézd, te sem vagy jobb, ha csak az egyik oldalt látod feketében.


Engem sokkal jobban aggasztanak a következő dolgok:


-megszakítja a német főiskolánk a kapcsolatot az orosznpartnerrel (mintha az ottani prof tehetne a politikai döntésről)


-kitiltanak minden orosz sportolót a versenyekről


-megalázzák Schrödert, mert korábban köze volt az oroszokhoz, illetve van ott gazdasági érdekeltsége


-kitiltják az orosz macskákat a kiállításokról (ma olvastam, nem ellenőriztem, hogy kacsa-e)


-leveszi a netto, lidl, aldi és hasonló élelmiszermaffia a vodkát a polcról


Ez lassan rasszizmusba megy át, mivel lehet szerencsétlen ember nem tehet, hogy milyen az országa politikája.


Kb. 80 éve a nácikat nem közösítették így ki. De legalább akkor is volt egy népcsoport, akivel hasonlóan bántak a németbarátok, csupán származási alapon.


Na ez engem sokkal jobban aggaszt.

2022. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Adják meg magukat és akkor nem lesz bántódása senkinek sem. Hogy gondolják, hogy majd szembe szállnak ekkora túlerővel? Tegyék ki a fehér zászlót a települések és fogadják el Putyin feltételeit. Amerika se tűrné, ha Oroszország azt csinálná velük, mint amit ők az oroszokkal: https://www.youtube.com/watch?v=Vrk2vVKr9-Q
2022. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként jó, hogy felhoztad a covidot. Feltűnt, hogy hirtelen nem lényeges? Németeknél tavaly ilyen számoknál ilyenkor minden zárva volt.

Most meg szinkronban az európai országokkal hirtelen lehet menni edzésre teszttel, jövő héttől már anélkül, 20.-ától meg mindent feloldanak.


Azt hiszem, Göring mondta, hogy egyszerre csak egy dologgal szabad ijesztgetni a a tömeget, többnél már nem kontrollálható.

2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
72%
Néha én is elgondolkozom hogy pl a 3-as válaszoló fizetett troll, vagy magától ekkora címeres retardált. Aztán jönnek a választások és amikor látom hogy az emberek fele megint leszavazott a maffiapártra akkor rá kell jöjjek hogy igen, tényleg ennyi hülye, összefüggésekben gondolkodni nem tudó ember van. Ez van.
2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Tény, hogy egyik fél sem szent. De ennyi erővel jogosan rohanhatná le bárki Magyarországot, mert hát miket műveltek a '30-as és '40-es években a zsidókkal és a cigányokkal? És ez csak egyetlen példa volt. Ha így gondolkoznánk, bárki bárkit jogosan rohanhatna le, mert nincs olyan ország, aminek a történelme makulátlan.

Ez az egyik dolog.

A másik dolog, hogy a két tényező nagyságrendileg nincs egy szinten. Egy nyelvtörvény rohadtul nem áll azonos szinten emberek legyilkolásával, meg egy nemzet eltüntetésére tett igyekezettel.

A harmadik dolog meg: egy ország szuverenitásának megsértésére nagyon kevés jó indok létezik.

A negyedik dolog meg: a "modern" világ rákfenéje, hogy pár kattant barom miatt embereknek kell halomra ölniük egymást.


Amúgy megnyugtatni nem tudlak, sajnos nagyon sok az agymosott és/vagy gyakorlati agyhalott, akik csak ismétlik, amit az M1-en hallottak, meg persze begőzölnek, ha valami nem piros-fehér-zöld. (Félreértés ne essék, szeretem Magyarországot, de létezik más szempont is, nem csak a nemzeti identitástudat.)

2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

“ Aztán jönnek a választások és amikor látom hogy az emberek fele megint leszavazott a maffiapártra akkor rá kell jöjjek hogy igen, tényleg ennyi hülye, összefüggésekben gondolkodni nem tudó ember van.”


Vezess le egy összefüggést, légyszíves. (Nem, nem szavazok fideszre, ahogy 98-óta sem teszem)

2022. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Én elítélem teljesen mértékben ezt a háborút. DE. Bezzeg az ukránok úgy bántak a kisebbséggel. Igen, bizony a civilek is nagymértékben magyar, oroszgyűlölők, de nagyon durván. Ilyenkor bezzeg gondolom nem is annyira szar aza magyar ha segíteni kell.
2022. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem szurkolok egyiknek sem, de a hozzád hasonló embereknek jó lenne megérteni, hogy az európai sajtó ugyanúgy hazudik és manipulál, mint az orosz. Ebben az esetben sem tudjuk, hogy pontosan mi robbantotta ki a háborút, csak annyit tudunk, amit a politikusok engednek.
2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Akkor gondolj bele mi van ott, mit látsz a nyugati médiában ÉS OSZD EL KETTŐVEL.


Putyin nem szent. Közel sem. De pl; a kígyó szigeteki "hősök", akik inkább meghaltak mint megadják magukat, akik "haláluk után" kitüntetést kaptak Zelenszkijéktől - OROSZ HADIFOGSÁGBAN VANNAK ÉS ÉLNEK.


És erről mindenki kussol.


És még tudom sorolni ezeket, ha érdekel.

2022. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!