Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar néhány ember...

Mást is zavar néhány ember hozzáállása a háborúhoz?

Figyelt kérdés

A covid eddig is valósidejű szűrőként funkcionált, mivel könnyebb volt kiszúrni a konteósokat, de azt betudtam a tájékozatlanságnak, szociális háttérnek, butaságnak.


Viszont amikor meghallom, hogy "hádde bezzeg az ukránok így - úgy bántak a kisebbséggel.." NEM. Egy öntörvényű agresszor ágyúzza a civil lakosságot, iskolát, kórházakat, lakóházakat, erre nincs mentség, ez emberiség elleni bűntett amire nem lehet magyarázat. Aki ezt nem ítéli el vagy próbálja felmenteni Putyint annak az érzelmi intelligenciája ijesztően alacsony és borzalmasan zavart lelkiállapota van.


Megdöbbentő, hogy mennyi ilyen emberrel találkozom és nem csak álprofil mögül, hanem a való életben is. Végtelenül elkeserít, leginkább elvonulnék valami izolált területre, mert képtelen vagyok felfogni, hogy ilyen lelketlen emberek között kell élnem.


Nyugtassatok meg, hogy ez csak egy hangos kisebbség és a többség racionálisan gondolkodó, érző lény.



2022. márc. 3. 20:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%
20 a mondat első fele igaz, a második tényleg szánalom. Eddig pont emiatt vesztettünk területet kétszer is.
2022. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%

"hogy "hádde bezzeg az ukránok így - úgy bántak a kisebbséggel" sajnos az én fb ismerőseim közül is rengetegen ezt vallják, és elvileg tanult emberek is (egyik pl újságíró a megyei lapnál) Szerintem pedig nem kellene összemosni a két dolgot, mert pl sajnos gyerekek is áldozati ennek a háborúnak, ő nekik meg a magyar kisebbséghez nem sok közük van plusz a Ukránok többségének se.


Covid össze esküvés hát nagy részük tényleg tájékozatlan, sajnos rá találtak az internetes állhír oldalakra onnan meg mindent elhisznek. A Facebook meg pl alig tiltotta le az álhíreket. Viszont a dolog másik nagy felelőse amiért sokan nem hitték el az a kormányunk, az értelmetlen félintézkedésekkel, míg a 100 fős falunapot betiltották a vírus miatt, addig a több tíz-száz ezer fős focimeccsek, meg békemenet meg vádaszati kiállítás , tehát amiben érdekük volt az ment ott nem volt vírus.


Egyébként vannak trollok illetve a tömegből kitűnni akarók is egy ismerősöm az FB-n nagy oltástagadó volt, de valóságban felvette mindhármat, még a legelején, tehát még munkáltatói kötelezés se volt rá...

2022. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!