Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért mondta? Egyáltalán...

Ezt miért mondta? Egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm 160 cm kb 50-55 kg...én 190 és 110 kg körül mozgok.


3 hónap után ezt mondta szakításként "nem illünk össze sem testileg sem lelkileg" nyilván én egyből másra gondoltam megkérdeztem hogy ez alatt mit ért és csak "hát amit mondtam" veszekedés után ott hagytam a francba.


Tiltott/törölt mindenhonnan.

Majd kavartam ezután egy másik lánnyal akit ismer (de csak csók volt köztünk) és egyből rám írt "te nem tudsz megállni egy lánynál"?


Most akkor mivan? Komolyan nem értem ezt a csajt, de amikor megírom neki hogy vele pedig én jól éreztem magam, akkor egyből tilt megint :d majd egy héttel rá felold...mi ez az egész?


2022. márc. 4. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen se veled-se nélküled érzés kavarog benne és ő sem tudja pontosan mit akar.
2022. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
farok méret rendben volt?
2022. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem tudja eldonteni mit akar. Vagy csak azt akarja, h fuss utana.

Hagyd a fenebe, keress mast

2022. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!