Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisztek az adok-kapok körforgá...

Hisztek az adok-kapok körforgásában? Azaz hogy azt kapod vissza, amit adsz, legyen az jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés
Magyarul ha valakivel kedves vagy, akkor te is szeretetet fogsz viszonzásul kapni. Ha rámosolyogsz a világra, akkor a világ is visszamosolyog rád. Ellenben ha valami rosszat teszel, akkor téged is valami negatív dolog fog érni.

2022. márc. 6. 11:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

3

:D

Hát igen, én nem mondom nekik, de néha gondolok erre, hogy majd mennyire meglepődnek, ha lesznek egyáltalán gyerekeik...

2022. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak akkor működik, ha tudod, hogy kinek kell adni, ha vissza is akarsz kapni valamit, és tudsz kérni, nem csak azt várod hogy jaj, majd csak az illető eszébe jutok.


Ha ezeket nem tartod be, akkor tönkretesznek, legyél akármilyen jószívű.

2022. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Volt/van tapasztalatom benne oda-vissza alapon, így inkább hiszek benne. Jó lenne azért, ha többen észrevennék, hogy ennek valóban van jelentősége az életben.
2022. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Ezt szerintem nem úgy kell ertelmezni, hogy ha én jó vagyok, akkor csak jó dolog fog érni, sose leszek beteg, milliárdos lesz belőlem és boldogan élek 100 évig egészségesen. Úgy kell ertelmezni, hogy ahogy én állok az emberekhez, ők is úgy fognak hozzám viszonyulni. Ha én mosolyogva köszönök a mogorva kasszasnak, az minimum egy pici mosolyt fog belőle is kiáltani. Ha én kedvesen szolok valakihez, ő se fog rám ordítani.

Naponta tapasztalom, hogy ha valakire ramosolygok az utcán, mert épp mellettem halad el, ugyanúgy vissza mosolyog. Ha egy rövid párbeszéd után további szép napottal köszönök el, a válasz 100bol 99 esetben a neked is szép napot lesz. Igen, van amikor valakinek xar napja van és mogorvan szól hozzád, de ha te ugyanúgy reagálsz, abból csak vita lehet. Ellenben ha te kedvesen reagálsz, kb biztos, hogy a másik is az lesz.

2022. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14: Hát igen, csak ezt nagyon nehéz tudatosítani a mindennapokban, ha valaki üvöltözik velem, vagy elküld az anyámba, szidalmaz akkor hogy vigyorogjak úgy, mint a vadalma..
2022. márc. 6. 13:17
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert eleve uvoltozessel meg anyadba küldenél kezd? Nehéz elképzelni
2022. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Hú, ha ez így lenne, akkor mostohaanyám már rég minden nap szenvedne, amennyit bántott.
2022. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha te olyan hlye vagy, hogy vigyorogsz, miközben elküld (ok nélkül, persze), az jó édes..... oda, akkor őszintén tudlak sajnálni :(
2022. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18!


Ezt amúgy hogy kellene elkepzelni? A jó napot helyett menj a kva anyadba a nyitó mondata?

2022. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én jó vagyok,az fix.

Sosem bántottam feleslegesen a semmiért senkit.

Ha valakinek kellett segítség mentem,akkor is ha szombat volt és csak pihenni akartam.

Mindig is.

Azt is tudom,hogy nekem a gondjaim megoldásához nem kéne olyan hatalmas segítség, mégis egyedül küzdök velük.

Az én segítségemre nem tudom ki siet,de egy csiga már ideért volna százszor...

Lehet hogy ahol visszafolyik a dolog,ott lyukas a cső...

2022. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!