Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon ígéretes tanuló volt, de a húszas éveiben elveszett, és 30 éves korára nem lett belőle semmi? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Vagy miben reménykedtek még ilyenkor? Én pl. még egyetemre is a max ponthatár közelében jutottam be, de személyiségzavar és szorongás miatt elkezdődtek a bajok. Jelenleg minden barátom "előrébb tart", mint én. Az emberek meg nem értik meg, hogy engem nem tesz boldoggá az, hogy találok egy átlagos munkát egy multinál, én ahhoz vagyok szokva, hogy az elithez tartozásra törekszem, nem fogok tudni megbékélni azzal, hogy ennyi lett belőlem.
2022. márc. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Belőlem sem lett nagy ember, de leszarom, mindenki egyszer egy helyre kerül....amúgy ha milliárdos lennék akkor sem az elit néppel barátkoznék, max párszor megdugnék egy luxus k..át...meg kokóznék. Lehet a jó isten ezt nem akarja :d


Van olyan ismerősöm aki csuta fogyatékos és több pénze van mint nekem.

2022. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira okos vagy és mindenben, mindig a legjobb, akkor gondolom nem jelent akadályt most is kiharcolni ezt és rögtön értelmetlenné válik a kérdésed is, eléred és tartozhatsz az elithez.:)
2022. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Retardált vagy? Ne hazudj....
2022. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az elithez tartozáshoz elég lenne jól tanulni, akkor sokkal több szorgalmas ember lenne:D

Az átlag ember pedig gyárban dolgozik, nem multinál, szóval csak magadnak bemeséltél valami irreális dolgot és most, hogy rájöttél, hogy nem tudod elérni ezért csalódott vagy.

Nem az elithez tartozástól lesz valaki boldog. Egy jóféle multis munka és normális világnézettel sokkal jobb életet lehet élni.

Felsővezetők meg cégvezetők nagyrésze extrém sokat dolgozik. Nekem a szabadidőm többet érne, úgyhogy nem is vállalnék ilyen munkát többszörös fizetés ellenére sem (Mondjuk nem fenyeget a veszély, hogy ilyen állásokat ajánljanak fel).

2022. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy éppen az nem viszi semmire, aki valami nagy fejes vezető, mert a munkán kívüli élete egy nagy nulla.

Nálam az a valamire vivés, hogy munka, család, barátok, rendezett életkörülmények.

Tedd félre az egód és gondolkodj el ezeken.

2022. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az "elit" alatt nem a pénzügyi elitet értettem, hanem a szellemi elitet. (A pénzügyi elit egy része származási alapon van ott, ahol, más része politikai alapon, és van, aki rengeteget dolgozik. Engem ez nem érdekel, egy jó felső-középosztálybeli életet szeretnék, milliárdossá válni sosem volt a célom.)


Úgy értettem, hogy elit egyetemre járni (mármint külföldön, mert itthon ilyen nincs, mióta a CEU-t elűzték), kutatásokban részt venni, nemzetközi kapcsolatokat építeni. Én is benne voltam ilyen körökben, meg jártam ilyen helyre, csak a szorongásom miatt nem tudtam végigcsinálni. De amúgy az adottságom megvan hozzá.

2022. márc. 6. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt bírni kell lelkileg is. Ha nem bírod a szorongásod miatt, akkor az bizony nem neked való. Ha ilyen típusú ember vagy, akkor bár nyilván lehet ezeket fejleszteni, de igazi nagyágyú sosem leszel. Ezt fogadd el és keserűség nélkül lépj túl és tedd magad boldoggá valami más területen.

Ha nem tudod ezt megemészteni és túltenni magad rajta, akkor ezen fogsz keseregni egész életedben, majd alkoholista is lehetsz és tönkremehet az életed.

2022. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezek szerint mégsincs meg hozzá az adottságod, hiszen nincs elég jó mentális tûrõképességed. Úgyhogy ezen ne törd magad.
2022. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudtam megemészteni és túltenni magam rajta. Még bízom benne, hogy úrrá tudok lenni a szorongásomon. A korom az, ami zavar.
2022. márc. 6. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg epp ezek miatt az elvarasok miatt szorongsz. Sajat magadnak allitottal csapdat.
2022. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!