Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc évszakod?

Mi a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. márc. 7. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Tavasz 🌼🌹
Nyár 🌞⛱️
Ősz 🍁🍂
Tél ❄️☃️
52 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
A nyár, nem kell kabát vagy pulcsit viselni, rövidnadrág póló és kész. Nem vagyok izzadós típus, így ez nekem nem gond.
2022. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tavasz.

A nyár nekem túl meleg, amitől sokszor vagyok eléggé rosszul, mert leesik a vérnyomásom.

2022. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nyár, bár valóban kicsit sok, mikor már reggel 8-kor van 27 fok. De imádom a strandot, nyaralást, szabadtéri koncerteket, hogy sokáig világos van és úgy alapból valahogy nekem jobb a kedvem is nyáron, meg persze az is, hogy nem kell rétegesen öltözködni
2022. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz és õsz.

A meleget gyûlölöm, viszont túl sok réteget is utálok felvenni. Az a legjobb, ha kicsit csípõsebb az idõ, fel kell venni egy laza dzekit, de alatta elég egy póló. Nincs füllesztõ meleg, de azért este még ki lehet ülni egy teraszra anélkül, hogy szétfagyna az ember. Tavasszal rengeteg illatos, színes virág nyílik, minden kizöldül, jó élmény a szabadban sétálni. Az õszt pedig azért imádom, mert annak a hangulata áll hozzám a legközelebb - a halloween a kedvenc ünnepem, imádom a ‘spooky’ dolgokat, a sütõtököt, a sütõtökös lattét, a horrorfilmeket, az esõs-borongós idõjárást, az õsz színeit, a cozy pulcsikat stb. Na meg õszi gyerek vagyok :)

2022. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!