Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Számotokra milyen az...

Férfiak! Számotokra milyen az álomnő? Nők! Számotokra milyen az álompasi?

Figyelt kérdés
Milyen belső és külső tulajdonságokkal kell rendelkeznie? Mi a zsáneretek? Mi indít be titeket a férfi és a női testben (szexuális értelemben)? Kort és nemet is írjatok!

2022. márc. 7. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Jelenleg lezártam egy fejezetet, nehéz erről beszélni, majd a későbbiekben kiderül…
2022. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyek neki én is elég, többre már nem vágyom.
2022. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen lelki és testi adottságokkal rendelkezzen? A top 10-es férfi, vagy nő.
2022. márc. 7. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy csak szeressen...nem kell nagy dolgora gondolni..nem fogok elvárásokat teremteni, mivel én sem vagyok tökéletes.
2022. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket le fogok írni, nem elvárások, de:

Legyen nálam fél/egy fejjel magasabb, a haja legyen fekete, az arca szép, de karakteres (nem az a "szépfiús"), fehér foga, a szeme kifejező, értelmet, érzelmeket árasztó (nehéz ezt így leírni, de arra gondolok, mikor valakinek sugárzik a tekintete, nem "döglötthal-szemű"), tetszenek az aranyos gödröcskék, vannak, akiknek nagyon jól állnak. Legyen sportos (széles váll, formás vádli, erős, de nem szétgyúrt karok, a teljesen lapos has sem "elvárás", de ne legyen túlsúlyos, sem nyüzüge. Ne legyen túl kicsi kéz- vagy lábfeje. Öltözködjön egyszerűen, akár márkás ruhákból, akár kínaiból, mindegy, csak legyen igényes és ne bonyolítsa túl. Ne álljon órákat a tükör előtt, a haja legyen természetes, ne fesse, zselézze, fonja vagy hasonlók. Ne legyen tetoválása, piercingje. Egy szép, határozott, férfias tartás mindenkin hatalmasat tud dobni.

Mondom újra, ezek nem "követelmémyek", csak egy ideál (a külsőt illetően) :).

2022. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a doomináns nők jönnek be, vagy legalább azok, akik pozitív értelemben húzzák a másikat, lehet tőlük tanulni. Vékony, átlagos testalkat a kedvencem, és a női lábfej, ami beindít. (F40)
2022. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A külső elég változatos, néhány alapelv van csak, ami szükséges nekem a vonzalomhoz, de egyébként a legkülönfélébb stílusú és alkatú embereket is ugyanolyan vonzónak találom.


Belsőre szellemi mélységet várok. Bejön, ha valaki enyhén elméleti ember, alacsonyabb libidóval, magasabb szintű priorizálással. Számomra a hűség és a tudatosság az egyik legszexibb tulajdonság, kinyírja a vonzalmat, ha egy nőbolond lefetygépet vélek felfedezni a másikban. Szeretem, mikor valakit nehéz megmozgatni, nehéz elterelni a figyelmét, kifejezetten szeretem az ilyen bitang racionális embereket, akik leintenek, ha manipulálni akarod őket vagy ha játszod nekik az agyad. Szeretem azt, ha valakiben az intellektuális szükségletek dominálnak és van egy terv a fejében, amihez tartja magát. Az ilyen embernél megtiszteltetés, ha szemet vet rád.

2022. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külső: nálam minimum fél fejjel magasabb, sportos (én is sportolok, ugyh ezt a paromtol is elvárom), tetszik a kissé femininebb arc, lágyabb vonások, sötét, dús haj, intelligens, nyílt, érzelmes tekintet, ápolt borosta. Inkább fehérebb bőr.


Belső: legyen neki fontos az egészséges életmód, étkezés, legyen sok közös tevékenység, amit mindketten szeretünk együtt csinálni. Legyen magas az EQ-ja, tanult legyen és céltudatos. Érzelmileg elérhető, képes kotodni és asszertiven kommunikálni. Ha ideges/mérges, nem vezeti le rajtam, nem agresszív velem. Prioritásként kezeli a kapcsolatunkat. Jó a viszonya a szüleivel, testvérével. Maximum 6 évvel idősebb nálam.

Meg sokat tudnék írni, ami számomra az ideális lenne, de azt mind tudjuk, hogy olyan nem létezik, aki pont olyan, amilyenre vágyunk. 😊 Olyan viszont van, akiben sok minden olyan, és el kell döntenünk, mi az, ami fontosabb, hogy meg legyen egy emberben és mi az a tulajdonság, amit ha kell, el tudunk engedni.

2022. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső: egy fejjel magasabb (ha még azon felül néhány centi, az is oké), zöld, kifejező szempár, sötét haj (félhosszú kb), normális, erős, sportos alkat (nem kigyúrt, de nem is sovány), borosta lehet, de szakáll- bajusz ne


Belső:

-őszinte, humoros, védelmező (öhm, azért ne verjen meg senkit, de ne is szaladjon el, ha gáz van), tanult, céltudatos, egyenes.

- iggadt, de ha mérges is, nem rajtam vezeti le (most olyan, hogy akkor szexeljünk egyet, amolyan levezetésként teljesen oké)

- szexuális kultúra! - ez sajnos jópár embernél nincs :(

2022. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!