Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél akkor, ha senkire...

Mit tennél akkor, ha senkire sem számíthatnál és mindenki elfordulna tőled?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti. Tehát hogyha elfordulnak tőled a barátaid, majd lassan a család is, azaz kihúzzák a lábad alól a talajt, akkor te mit lépnél?

2022. márc. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Már így is le akarom lőni magam,ne már...
2022. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért húznák ki a lábam alól a talajt? Nem lógok már csecsen, hogy földhöz vágjon, ha nincs társaságom. Szerencsémre a magányos elfoglaltságokat nagyon szeretem, anyagilag független vagyok és ismerkedni sem esik nehezemre.


A családomtól konkrétan én fordultam el, mert tiszteletlenül viselkedtek velem és azt hitték, bármit megtehetnek. Sok barátot is építettem már le. Az élet ilyen, az emberek jönnek-mennek. Ameddig jó, addig kell örülni neki. Ha már nem partnerek a megoldásban, el kell köszönni.

2022. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mértékben így is ebben a szituban vagyok, így nem feltűnő, hogy sok dolgot egyedül kell rendeznem.
2022. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rosszul esne, de összességében úgy gondolom, hogy feltalálnám magam. Nem azért vagyok velük, mert szükségem van rájuk, hanem mert szeretem őket. Szóval igen szomorú lennék, de bele nem halnék.
2022. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mindig is egyedül voltam alapvetően. Az emberek jönnek mennek.


Az már régen rossz, ha valaki képtelen helyén kezelni a kapcsolatokat és tőlük függ.

2022. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én világ életemben egyedül voltam és sose számíthattam igazából senkire.
2022. márc. 7. 23:23
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Amit eddig, mennék tovább előre. Sajnos pont olyan a családom, hogy akkor fordulnak el mindig tőlem, amikor valami kudarc ér, kicsit olyan, mintha félnének, hogy a balszerencse rájuk is átragad. Szóval megszoktam, hogy amikor szarban vagyok, akkor elpárolognak, amikor meg jól megy, akkor szeri van meg nyalnak. Barátaim a húszas éveimig nem igazán voltak, szóval nélkülük is megvagyok ha kell.
2022. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!