Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi hétköznapi dolgok...

Az alábbi hétköznapi dolgok közül mi idegesít a legjobban?

Figyelt kérdés

#idegesítő #bosszankodás #Hétköznapi dolog
2022. márc. 8. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Közlekedési dugó.
Kiabáló, sikítozó rosszcsont gyerekek a buszon, villamoson.
Munkahelyi pletyka, intrika, szarkeverés.
Iskolai bántalmazás és szekálások.
Idegesítő reklámok a tévében.
Tömegnyomor a buszokon, villamosokon.
Kéregető, lepukkant alkoholista, drogos hajléktalanok, akik büdösek és van hogy az utcán végzik a dolgukat.
Hangos zenebona a szomszédban, ami megőrjít és este is dübörög a zene, nem tudsz aludni miatta.
Akik szemetelnek össze-vissza, szennyezik a környezetet.
Balhés figurák, akik bandákba összeverődve bűnöznek és garázdálkodnak.
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus többet nem lehet bejelölni? Vagy ezt így mind? 😁
2022. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez érdekes, mert a munkahelyi sz*rkeverésen kívül mind direkt, azonnali dolog, az viszont nem.

Pár nap múlva tudod meg, hogy Sanyi azt terjeszti rólad, hogy b*zi vagy, nem azonnal :D

2022. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egyet hozzátennék a felsoroláshoz (és az jelölném meg): a mindennapi acsarkodó, szenny politika, ami mindenhonnan ömlik ránk és már epét hányok tőle.
2022. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
A visongó kis gyíkok a buszon, egyértelműen. És tenni sem tudok ellene, mert buszvezető vagyok.
2022. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó..részvétem. Komolyan. Csodálom a türelmedet. Én nem sokat buszozok de ha akkor visít egy gyerek akkor a hajam tépném. Persze sajnálom szegényt, főleg a babákat mert hát ez természetes meg én is visítottam valószinüleg 😁

De akkor is nagyon zavaró…és még jópofát is kell vágni mert ha nem akkor gyerekgyűlölő állatnak gondolnak

2022. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Az még csak-csak hagyján, ha ilyen pár pillanatra felsír, és az anyuka elringatja, na de az ilyen mondjuk 3...stb éves, "waldorf móccccer" szerint nevelt kiskölykök, akik végigsivalkodják és -ugrálják az utat, csak mert a szülő nem korlátozza őket semmiben sem, nem szól rájuk, na, az a legrosszabb. Pláne, ha a hiperaktív mozgása közben egy combosabbat kell fékezzek a közlekedés részvevői miatt (lásd még: indokolatlan büntetőfék, csak mert busz), a kisember bezuhan a lépcsőbe, vagy eltaknyol a padlón. És persze ekkor is én vagyok a hibás, nem a szülő, akinek előzőleg már akár háromszor is szóltam, hogy fogja a gyereket, mert ebből baleset lehet.

#4

2022. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekek. Azokkal sajnos nem lehet semmit kezdeni, törvényen felül állnak (és óbégatnak).
2022. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Minden ami zajos. Tehát a visító gyerekek meg a házibuli. Plusz a szemetelők.

A többi engem nem igazán érint, nem jellemző a környezetemben így nem idegesít cseppet sem.

2022. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Engem is, a hangos zajok. Gyerekkel az èlen.
2022. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem is a zajos dolgok, például a szomszéd hangos tévéje, a trappoló felettem lakók, vagy a visítozó gyerekek tömegközlekedésen.
2022. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!