Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik hétköznapi dolog...

Melyik hétköznapi dolog idegesít fel a legjobban ?Amitől a hajad tudnád szálanként kitépni és legszívesebben szétvernél miatta valamit, dühöngenél.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Amikor a vevő reklamál a pénztárnál, hogy a csirkefarhát akciós volt és nem lett levonva, feltartja a sort, ezért belevernéd a fejét a pénztárgépbe.
Tömegjelenetet rendeznek tömegközlekedési eszközön, pl busz, üvöltöznek, verekednek, legszívebben lerúgdosnád őket a buszról, mint macskát sz@rni.
Amikor a bunkó f@sz vásárló előrefurakodik a sorban, kielőz mindenkit, ezért legszívesebben jól kigáncsolnád, majd belöknéd a pénztárgépbe.
Közlekedési dugó buszon, autóban, mire azt kérdezed magadtól, mi a Jóistenért nem kaptál szárnyakat. Ja és kiszállnál és b@szódjon meg mindenki.
Gyerekvisítás, gyerekzsivaj, nyilvános helyen, miért nem tudta az istenverte idióta szülő megnevelni azt a büdös kölköt ?
Kéregetők, csövesek, akik folyton tarhálnak tőled, hogy adj nekik pénzt, tesó adj cigit buszjegyre kell és társai.
Az idióta emberek, akik a kutyájukat a fűre sz@ratják, míg mások belelépnek, a gazda orrát belenyomnád a sz@rba, hogy tanuljon a leckéből.
A szomszéd egész álló nap fúr, zajong, kopácsol, a fúrót legszívesebben beleállítanád a s*ggébe.
Alkeszek, drogosok, akik a nap 24 órájából 26-ot isznak, drogoznak, semmirekellő aljanépség, agresszívek, köztérre hugyálnak, egy pofon kéne nekik.
Szemetelők, akik a sz@rjukat, mocskukat eldobálják, mire te megetetnéd őket a szemetükkel, lenyomnád a torkukon.
45 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

A szomszédos fúrós dolog.


Panelban éltem 10 évig, ezért költöztem el konkrétan onnan.

2021. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A munkahelyi mobbingot, vagy az iskolai bullyingot kifelejtettem, az már nem fért a listára...
2021. febr. 12. 11:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset. Ha nem szeretném a saját életemet,már rég börtönben ülnék.
2021. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban idegesít, mikor egy tudatlan, értelmi és érzelmi intelligenciában visszamaradott ember okosnak próbálja magát mutatni, okoskodik, és a h..lyeségeitől a falat tudnád kaparni.
2021. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Alkeszek, drogosok, akik a nap 24 órájából 26-ot isznak, drogoznak, semmirekellő aljanépség, agresszívek, köztérre hugyálnak, egy pofon kéne nekik.



Ezt kikérem magamnak, mert ilyenek miatt kaptam reklamációt, hogy hülye alkesz drogos jelzőt. Amikor jó idő volt, akkor kiültem egy parkba 2 doboz sörrel, a második után megöntöztem egy fát. ezt eljátszottam 3x egy hónapban kb és akkor jött egy tag, hogy hülye alkesz csöves vagyok, mondom kössz.

2021. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Remélem néhányan magukra ismernek és elgondolkoznak az íráson. Pont ez volt a célom.
2021. febr. 12. 11:44
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Amikor le szeretnél szállni a buszról, és a felszállni akarók elállják az utad. Ennek még rosszabbik változata, amikor meg se várják, hogy leszállj, nyomulnak fel. Mintha ettől gyorsabban indulna a busz.


A másik, amikor a tömött buszban, a dupla ülésből valaki a külsőt foglalja el, a belső üresen marad, így mindenképp meg kell kérned az illetőt, legyen olyan kedves lehetővé tenni, hogy más is leülhessen.

2021. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik idegesít legjobban, hogy mégis milyen hangulatban vagyok. Alapvetően leginkább a felnőttektől jövő bunkóság, agresszivitás zavar, szóval itt is a buszon randalírozó-üvöltő-verekedő tahókat jelöltem be, de ha pl. nagyon fáradt vagyok, vagy koncentrálnom kell, akkor a gyerekzsivaj is idegesít, pedig az nem biztos, hogy éppen a gyerek neveletlenségét jelenti, mert néha a tök rendes gyerekek beszélgetése - alaphangja is zavaró. Amúgy a tarhalók is nagyon tudnak idegesíteni, nem is az egyszeri eset, hanem az, hogyha az ember a belvárosban és környékén dolgozik, jár-kel, tömegközlekednie kell, akkor akár egy nap 7-8-9-10 ilyen ember is betalálja, főleg ha ezek közül vmelyik agresszív is. Alkeszek, drogosok akkor zavarnak nagyon, ha veszélyeztetnek másokat, vagy ha közösségi tereken hugyoznak, hánynak, bűzölögnek.

A flexelő-fúró szomszédok ált. nem szoktak nagyon zavarni, kiv. ha éppen home office-ban vmi nagyon koncentrálós munkát kell végeznem vagy meeting van.


Nyilván a dugó akkor zavar, ha nagyon sietek valahova.


A csirkefarhátas dolog engem nem zavar, ha jogos, mert akkor a bolt vezetősége b...a meg magát, amiért próbálja átverni a jónépet. Ha már sorfeltartásról van szó, engem az zavar, amikor pl. ruhaboltba vki blokk nélkül, láthatóan agyonhasznált állapotban stb. próbál ruhát visszacserélni, és kiveri a díszhisztit a pultnál, amikor nem akarják ezért visszaadni a pénzt.

2021. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Metionin ***** válasza:
100%

A gyerekhangok. Sajnos nem tudom elviselni, rettentő ideget és agressziót vált ki belőlem a csecsemősírás és a hiszti.

A többi felsoroltat sztoikus nyugalommal viselem, a gyerekeknél is látszólag stabil vagyok de belül rengeteg erőfeszítésembe kerül hogy ne menjek oda és szaggassam szét őket szülőstül.

2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szoros a verseny de nekem az "alkeszek, drogosok, akik a nap 24 órájából 26-ot isznak" című történet a legidegesítőbb mert tőlük még félek is. Ciki vagy nem ciki, de nem vagyok expert a drogokban, gőzöm nincsen, hogy melyik mit tol és mikor ártalmatlan vagy épp aggresszív.

Ami még eszembe jutott, hogy ha valami fontos ügy miatt mész bankba, postára, hivatalba és az ügyintéző egy inkompetens bunkó, aki nem tud semmit megcsinálni (nem is akar), és még az is sokáig tart, na az nagyon dühít.

2021. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!