Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt lottófüggők?...

Vannak itt lottófüggők? Mennyit költötök lottóra, milyen rendszerességgel és mi volt eddig a legnagyobb nyereményetek? Tisztában vagytok azzal, hogy ez probléma?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A valódi probléma az, hogy te mások olyan szokásain problémázol, amellyel nem ártanak neked.

Havi szinten 30 ezer forintot költök szerencsejátékra.

1. Megtehetem, - ráadásul úgy tehetem meg, hogy ebből senki másnak nem származik kára belőle.

2. Megteszem, - mert aki nem játszik, az nem is nyerhet, teszek valamit azért, hogy legyen némi esélyem.

3. Arányosnak találom havi szinten az ilyen arányú befektetést, - elkölthetném ezt akár számítógépes játékokra, számítástechnikára, utazásra, zabálásra, alkoholra, drogra, nőre, - de úgy általában akármire is, ami az olyan mentalitású embereknél mint te, ezek csak "hétköznapi járandóságok" kategóriát képviselnek.

4. Nem csak sóvárgok mások szerencséjén irigykedve, hanem magam is megpróbálom a szerencsémet.

Közöd pedig semmi mindehhez!

2022. márc. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1.


Ezt nagyon benézted, mert én magam súlyos szerencsejáték függő vagyok…


Sokszor még a kajapénzemet is lottóra költöm.


És én látom, hogy ez probléma, felérem ésszel…

Meg reálisan látom annak a matematikai esélyét, hogy mondjuk az eurojackpot főnyereményét pont én nyerem meg (nincs rá esély).


Viszont mégis folyamatosan sóvárgok a nagy nyeremény után, szinte 24 órában arra gondolok, hogy mit kezdhetnek vele.


Az a baj, hogy én egyszerűen nem tudok egy jobb életszínvonalat összehozni magamnak, mert nem értek semmihez és sokat próbáltam tanulni is, de nem megy.

Mert selejt vagyok…


És így jobb híján marad a szerencse, de ebből soha nem leszek gazdag.

Én pedig betegesen gazdák akarok lenni, mert egész gyerekkoromat végig nélkülöztem és azt akarom, hogy legyen egy 10-15 év amikor nincs semmire gondom, csak élvezem az életet… Lehetőleg nem 75 és 90 éves korom között, hanem 50 előtt. Aztán felőlem meg is dögölhetnék.


Viszont annak ellenére, vagy talán pont azért mert én is egy selejt vagyok és csak nagyon kevesen vannak akik nagyobb selejtek nálam, szinte semmilyen esetben nem szoktam ítélkezni… Kb. csak a gyilkosok azok akiket elítélek.


Te viszont nagyon durván tolod az ítélkezést, sajnos.

2022. márc. 10. 02:27
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Tényeket írtam. PONT!
2022. márc. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
Ez egy betegség, soha az életben nem fogtok nyerni, kár ilyenekkel egyáltalán foglalkozni
2022. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Az a helyzet, hogy a mai Magyarországon semmi esélyed a gazdagodásra ha semmihez nem értesz! Nem vagy selejt, 3-4 millió ember ugyanúgy nyomorog. Egy normális országban élhetsz jól, ha dolgozol! Itt a munka csak a nyomik feladata; munkából jól élni Magyarországon lehetetlen! Pont.
2022. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Testvérem, nem kizárólag a tanulás az út. Határtalannak tűnő bőséghez (ami nyilván jóval kevesebb steksz, ellenben rendszeres és nem éppen esetleges) a magas belépési küszöbű tevékenységekkel esélyesebb jutni. Kitartóbb abban leszel, amit jobban szeretsz, és olyanba nem érdemes fogni, amit gyűlölsz, a gyakorlat meg valahol a kettő közt szokott lenni. A játszva tanulás része a folyamatnak. Biflázva csak egy másik csapda várna, szerintem örülj, hogy nem sikerül!
2022. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!