Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz,hogy továbbra...

Szerintetek gáz,hogy továbbra is hordom a maszkot zárt térben?

Figyelt kérdés
Én nem a covid-tól félek,átestem rajta fél éve.Alapjában a betegségekkel van bajom,amik a levegőben terjednek.A minap a boltban is rámtüsszentett egy nő.Közelről telibe!Szerencsére volt rajta is meg rajtam is maszk.A munkahelyen is piszkálnak,mert egyedül csak én hordok maszkot.Persze most csak a zárt térről van szó,a szabadban rajtam sincs.

2022. márc. 10. 13:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
76%
Nem gaz.
2022. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
40%

Magánügy.

Azonban mit teszel az immunrendszered erősítéséért? Tudod, csak az lesz beteg, aki arra fogékony. Ha ellenálló a szervezeted akkor semmi bajod se lesz, mégha képen is tüsszentenek téged.

A maszk a valódi okot nem fogja megszűntetni.

2022. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz. Ha akarsz, hordasz, ha nem, akkor nem hordasz.
2022. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
38%
Én azt gondolom sok volt a Duna tv meg az M1 hírcsatorna, reggel meg Kossuth rádióra ébredsz.
2022. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
41%
Nem unjátok még ezt a témát? Szerintem varrassátok a képetekre.
2022. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
76%
Ha volt rajta maszk, akkor elvileg nem tüsszentett le, mert a cseppeket felfogta. Ha túltolod ezt a hipochondria-t, a végén az lesz a bajod. Erre mondjak, hogy kell a "kosz", hogy szinten tartsd az immunrendszered. Ahogy edzes is kell az izmoknak. A hölgy lehet nem is beteg volt, csak allergiás.
2022. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz, szerintem kifejezetten helyes. Még nincs vége a járványban, bizonyos városokban nő a fertőzöttek száma, ráadásul nemrég jöttek a menekültek, bár utálom ezt a szót használni. Attól függetlenül, hogy egy részük biztos jogosan menekült el a hazájából, akkor is többen lettünk és külföldről jöttek, ott meg ki tudja hányan lettek beoltva.
2022. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
58%

Én ma voltam reggel az Aldiban, egymás seggébe értünk. Felvettem, nem is kérdés. Amúgy pedig szerintem az influenza ellen is véd valamennyit, amikor a mellettem eltüsszentett porlasztott nyálat-taknyot nem szívom be (bocsánat).

Jött a covid, de influenzáról szinte nem is hallottunk 2 éve már.

(Én amúgy nem vagyok beszari, náthás sem voltam 4 éve, oltva sem vagyok covidra sem).

2022. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek azokkal akik az immunrendszert el kapcsolatban írtak! Fontos hogy erősítsd az immunrendszered főleg egy ilyen hosszú maszkviselős időszak után.
2022. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim válasza:
43%
Eléggě gáz,Inkább szedjél emelt adagos,C,Dvitamint,sok zöldsěget,gyümölcsöt egyél az immunrendszert erõsíteni.Üvegházban nem lehet ělni.Sokat legyél friss levegõn,sétálj,sportolj,és nem kap el a "nyavalya"olyan hamar.Teljesen nem lehet kiküszöbölni,ha mások megfáztak,tüsszentenek közeledben.
2022. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!