Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérnek számon?

Miért kérnek számon?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig vagyok képes türelmes lenni, de ha a másik fél hazudik, visszaél a türelmemmel, akkor hátrébb lépek, végül megszakítom a kapcsolatot. Ez elég hosszú idő után szokott bekövetkezni, amikor már nagyon betelt nálam a pohár, és előtte már jóval jeleztem, hogy gond lesz ha ez így folytatódik, de a másik fél semmibe veszi az érzéseim, és amiket mondok. Miután meglépem azt, hogy megszakítom a kapcsolatot, akkor elkezdenek számon kérni, és elvárják hogy magyarázkodjam. Miért kérnek számon, ha többször is jeleztem hogy ez így nekem nem jó, de semmibe lett véve. Ezek után miért kérnek számon?
2022. márc. 10. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

10: 8-as válaszoló vagyok. Én értelek, de valószínű, hogy nem hirtelen lett mérgező az az személy, hanem mindig is az volt. Ha meg így áll a dolog, akkor lehet nem kellett volna hitegetni, áltatni őt.

Mert azért 5-6 évet az ember nehezebben dob ki a kukába, mint mondjuk 2-3 hónapot. Azaz: ha láttad rajta, hogy mérgező, akkor azonnal, pár hónap után meg kellett volna szakítanod vele a kapcsolatod. Így most könnyen hiheti azt, hogy gyakorlatilag 5 évig be lett etetve úgymond, majd hirtelen a hátába szúrták a kést.

2022. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Én senkit sem hitegettem, hanem elkenkezőleg. Az én toleranciámmal és jóindulatommal lett visszaélve.
2022. márc. 10. 22:19
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
12: Az ilyet akkor a legelején kell leépíteni. Mert ha teszem azt 7-8 évig barátok vagytok és hirtelen elvágsz mindent, ő azt felfoghatja kisebb traumának. Ez olyan, mint a sebtapasz letépés. Gyorsan kevésbé fájdalommentes. Ha lassan téped le, akkor az elég fájó.
2022. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem nem teljesen érted az általam vázokt helyzetet illetve helyzeteket. Én lettem kihasználva, és akkor még én sajnáljam a másikat, miután a sokadszori semmibe vételem után otthagyon? Ráadásul úgy hogy többször jeleztem kértem ezt és ezt ne.
2022. márc. 10. 22:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek elfelejtettek felelősséget vállalni, aztán mikor szembesítik őket a hibájukkal, rögtön a másik félre akarják tolni a felelősséget.
2022. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!