Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Vannak olyan...

Mit tegyek? Vannak olyan ismerőseitek/ barátaitok akik számon kérnek?

Figyelt kérdés

Már lassan ott tartok a barátnőmmel (nők vagyunk), hogy minden pillanatomról be kell neki számolnom. Hol voltam/vagyok, mit csinálok, kivel vagyok, mi történik. Mikor elmondom és válaszolok a kérdéseire, akkor pedig általában mindig talál valami kivetni valót a történtekben, megsértődik nagyon gyakran.

Nekem ez már nagyon nehéz, hiszen nem bántom őt, mindig empatikus vagyok vele. Más is járt már ilyen cipőben?

Sajnos már sokszor van hogy ha meglátom hogy keres (hív vagy ír) akkor szó szerint összeugrik a gyomrom, mert már előre félek hogy épp mi lesz a problémája. Nem lehet neki nem-et mondani, nagyon sokszor megbántott már és nem bírom ezt.



2020. jún. 9. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom. Ez eléggé úgy hangzik, mint aki teljesen iranyítani akar téged. Nem biztos, hogy mindig jó ez. Mint ahogy írtad ez azért elég frusztraló tud lenni! Szerintem lehet próbálj meg vele beszélni erről, ha jónak látod és ha találsz erre megfelelő alkalmat. De mindenkinek máshol van az a határ, hogy kiborul ezen és nem tűri tovább. Ezt neked kell eldöntened hogy hol van. De ha beszélsz vele fontos hogy nem sérts meg őt bármennyire is neheztelsz rá!
2020. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az teljesen egyértelmű MOSTMÁR számomra, hogy irányítani próbál. Kezdek ráébredni dolgokra, pedig nagyon mélyen vagyok lelkileg. Én egy konfliktus kerülő ember vagyok, és sosem bántottam őt, hosszú évek óta, mindig vigyáztam arra hogy ne sértsem meg, még véletlenül sem. Ellenben ő, még azért is letol, ha számára nem szimpatikus emberrel beszélek (pedig régi jó barátom). Mostanra pedig már telik telik az a bizonyos pohár, csak nem tudom hogy kezelni a felgyülemlett bántásokat és számonkéréseket.

2020. jún. 9. 22:41
 3/5 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg arra terelni a temát hogy nem függtök teljesen egymástól! Nem tudom hogy milyen mélységű ez a kapcsolat, de ha igazán jó és értekes akkor biztosan egy ilyen próbát is túl tud élni!
2020. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy több mint 25 évig tartó barátságom egy lánnyal, együtt nőttünk fel. Ő is irányítani akart, de amikor a gyerekem és férjem ellen akart irányítani, sok mindent átgondoltam és egyszerűen töröltem az életemből, ennek már lassan 3 éve. Életem egyik legjobb döntése volt.

Ha már nem érzed magad jól a társaságában, tovább kell lépni.

2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BubblyButterfly válasza:

Ignoráld. Le akar uralni, irányítás mániás. Szabadulj minél előbb ettől az embertől.

Jártam hasonló cipőben. Tudom mit írok.

2020. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!