Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a meztelensé...

Mi a véleményetek a meztelenségről? Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla, mennyire elfogadható, tolerálható? Ismertek nudista családokat? Barátok előtti meztelenkedésről mit gondoltok?

Jártatok már nudista helyeken, meztelen szaunákban, vagy nudista strandokon? Ha igen, milyen élmény volt, milyen érzéssel töltött el? Milyen helyzetekben, szituációkban megengedett a pucérkodás?

Mit gondoltok a meztelen emberi testről? Te mennyire tartod magad prűd embernek? Milyen a kultúrája Magyarországon és Európában a nudizmusnak?



2022. márc. 11. 16:17
A kérdező szavazást indított:
5: Teljes mértékben prűd vagyok.
4: Inkább prűd vagyok.
3: Felerészt vagyok prűd.
2: Inkább nem vagyok prűd.
1: Egyáltalán nem vagyok prűd.
53 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben prűd vagyok.
2022. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igazából nem találtam meg, hogy mi a prűd szó ellentéte. Talán a szabados? Mert tudom, hogy a prűd szemérmest, vagy szégyenlőst jelent.
2022. márc. 11. 16:27
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Én is teljes mértékben prűd vagyok.
2022. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Már a középkorban is a művészek előszeretettel ábrázolták a meztelen testet. Nekem semmi problémám sincs vele. Az embereknek meg kell tanulniuk kezelni és elfogadni ezt. Mindennek megvan a maga helye és szokása. Ha valaki szeret nudista strandra menni, ám legyen, én még soha nem voltam és nem is leszek, mert nem célom, hogy mindenki megbámuljon ruha nélkül és nem is tudnék felszabadultan vadidegen emberek előtt így lenni.

A filmek is sokszor előszeretettel használják a ruha nélküli ábrázolást és a mai filmekben sokkal jobban és nyíltabban teszik ezt, mint régen.

2022. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Most olvasom először, hogy valakik prűdnek tartják magukat. Eddig mindig a kevésbé szégyenlősök bunkózása folyt.
2022. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk a családban teljesen természetes a meztelenség. Nem arról van szó, hogy direktben meztelenül flangálnánk itthon, de a fürdőszobába például nem visszük magunkkal a ruhát, simán visszasétálunk a szobába felöltözni. Illetve a fürdőbe is lazán bemegyünk egymáshoz. Idegenek előtt direkt nem vagyunk meztelenül, de ha véletlenül úgy jön ki a lépés, hogy meglát valaki, mert mondjuk nem vettem észre, hogy beugrott hozzánk, nem kezdek el visítozni, egyszerűen köszönök, és elhúzok felöltözni.

Nudista strandra nem mennék, mert elég finnyás vagyok az esztétikumra, undorodnék a csúnya testek látványától. Sok ember testét nem árt, ha eltakarja legalább egy fürdőruha.

2022. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Személy szerint nem úgy neveltek, hogy vonzzon a nudista életforma, és PLÁNE nem úgy neveltek, hogy megbízzak idegenekben annyira, hogy meztelenül sasszézzak előttük a kamerák és internet világában, így eléggé prűd vagyok ilyen téren - de főleg csak magammal szemben.

Ha pl belebotlanék valami vízparton nudistákba, vagy beszédbe elegyednék valakivel, aki bevallja, hogy szeret néha meztelenkedni, akkor semmi bajom nem lenne vele. Nem kap el irracionális pánik a meztelen emberek látványától.

2022. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
16%

Rosszat gondolok nudiskodásról

Nem szabad nudiskodni!

2022. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapjában véve nem zavar, de mivel a barátaimat igen, ezért és is diszkrét vagyok.
2022. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Páromon és orvoson kívül senkinek nincs köze a meztelen testemhez.
2022. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!