Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél, ha lenne egy ikertest...

Örülnél, ha lenne egy ikertestvéred, aki teljesen úgy nézne ki, mint te? 👨👨

Figyelt kérdés

Minden egyes porcikájában olyan lenne, mint te, mintha a tükörképed lenne, a hangotok is tökre megegyezne.

Kihasználnád a helyzetet, hogy pl helyetted menne el vizsgázni, vagy mondjuk ha a tanár kihív felelni, akkor az ikertesód menne ki helyetted?

Hisz úgyse tudnának megkülönböztetni. Mindig helyetted vinné el a balhét.



2022. márc. 12. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülnék neki, akár az előnyömre is fordíthatom. Belőlem lehet 1000 másolat, szép vagyok. 🤩 Szerintem jól kijönnénk, bírnám a csajt/csávót.
Nem fujjj, nagyon zavarna és irritálna. Belőlem még egy is sok, ha lenne még 1 belőlem, az rohadtul idegesítene. 😠😠 Utánzós majom....
30 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondanád neki: De jól nézel ki 'tes! Te vagy a legszebb e világon. Vagy cseszegetnétek egymást, hogy hogy nézel ki??!!? Hajad is milyen!!
2022. márc. 12. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnál kicsit kevésbé gyerekesen fogalmazni? Mert ez így nagyon gáz.
2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az is érdekes lenne, ha te lennél a "jó zsaru", ő meg a "rossz zsaru".

Minden szarba belekeverne, mert azt hinnék, hogy te ő vagy.

2022. márc. 12. 19:45
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én minden csajt leszólítanék és pajzán dolgokat mondanék nekik. Amelyik vevő rá az ugye tiszta haszon, aki meg kiakad utólag azt mondanám hogy nem is én voltam hanem a testvérem, és én is elítélem ezt a viselkedést!
2022. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha lenne egy ellenségem, akkor hirtelen előugranánk ketten a bokorból és halálra ijesztenénk, azt hinné, hogy megőrült, mi meg jót nevetnénk. 😂😂
2022. márc. 12. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:

1. NINCS két teljesen egyforma ember. Ha az ikreket egyformának látod, az azt jelenti, hogy nem ismered őket még igazán. De amint megismered őket, egyrészt meglátod, hogy tényleg nincs két teljesen egyforma ember, másrészt a személyiség úgyis más, és ez kiül az arcra, mozdulatokra, hanglejtésre...


2. Nekem egypetéjű ikerfiaim vannak. UTÁLJÁK a hasonlóságukat, és rühellik, ha összekeverik őket! Aki igazi egyéniség, az önmaga akar lenni, és nem akarja eljátszani, hogy ő a testvére... ugyan már.

2022. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: De én a megjelenésükre mondtam, hogy ugyanolyan, nem a személyiségük. Jézus.... 🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. márc. 12. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:

édes szivem, akkor úgy mondom, hogy ha a fiaim alszanak, akkor talán össze lehet keverni őket. Hisz nyugalomban van az arcuk. De ha felkelnek, és cselekszenek, beszélnek, stb. akkor már nem, mert a személyiség a külsőre is hatással van, azt tudtad? :D


Szerintem aludj rá egyet ;) :)

na szia!

2022. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8: De léteznek olyan ikrek, akik ugyanakkor születtek és 99%-ban hasonlítanak egymásra külsőleg, nem?


[link]


[link]

2022. márc. 12. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem akarok még egyet elviselni magamból. :D
2022. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!