Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeker is zavar ha közel jönnek?

Titeker is zavar ha közel jönnek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy zavar ha valaki túl közel jön hozzám ("belemegy az aurámba"), ezért távolságtartónak tűnök, vagy mogorvának kedvtelennek talán mások előtt, de ez nem így van, csak nekem kell egy saját tér, és nem szeretem ha közel jönnek hozzám például az officeban és hasonlók!


Illetve peldaul munkahelyen van hogy ebédidőben együtt mennek el többen kajálni, de én inkább egyedül ülnék be valahova, egyedül ennék, szeretem ha van egy kis privát időm, vagy például ha tömegközlekedek reggel a melóba, full nincs kedvem, hogy pl egy munkatársammal összetalálkozzak a meloba menet,és egyutt erkezzunk be mert szeretek egyedul jarni😅


Egyébként vannak baratáim, és a munkatársakkal is jó viszonyt ápolok, csak nem vagyok közvetlen, és nehezen nyitok, de akikkel jóban vagyok azokkal már nincs ilyen problémám, vagy a családtagjaimmal.


Köszi ha elolvastad :) Vélemények?


2022. márc. 12. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis szerintem, mindenkinek van szemelyes tere, ezt ki nagyobbnak erzi, ki kisebbnek, de van. En is utalom ha belemasznak a pofamba, meg ha szimpatikus is az illeto, tartom a 2 lepes tavolsagot, ha meg nem szimpi (pl kollega), kerulom nagy ivben, amikor tudom. Ilyenkor nyilvan en is bunkonak tunok, de kit erdekel? Sajnos vannak olyanok, akik direktbe, pofatlanul tul kozel akarnak jonni, megerinteni bizalmaskodoan, na ettol vegkepp falra tudnek maszni. Szoval ja, sokan vagyunk ezzel igy.
2022. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem...
2022. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar.
2022. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van 1 intimszférája én már azt se bírom ha 3 lépésre áll tőlem valaki

Sajnos a melóhelyemen nagyon szükös a hely ilyenkor kikapcsolom ezt a funkciót agyba sajna én is belemegyek a másik arcába ilyenkor de nem direkt ezt mind tudjuk szerencsére a fiú kollégák is jól állnak éhez próbálják kiküszöbölni ezeket a dolgokat..bocsi ha kicsit katyvasz lett az egész csak nagyon fáradt vagyok

2022. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Ense birom idegenektol.. de meloba mas ott haverok vannak. Ha buszon veletlen mellem ul valaki (nem szoktak mert ugy ulok meg nem vagyok egy mintapolgar) akkor inkabb felallok.
2022. márc. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy ki: ha nő, és szép, akkor nem gond. Ha hapsi, akkor zavar.
2022. márc. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha ez téged tömegközlekedésen is zavar, akkor az már kissé kóros szerintem.
2022. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de egy olyan embernek, akinek egy tollvonásán múlik az ember "jövője", nem mondhatja azt az ember - munkavállalóként, - hogy "Távozz, Sátán!"

Ez van!

Ez akkor izgi, ha olyan büdös az illető szája, hogy a bűztől lezuhant muslicák összefüggő szőnyeget alkotnak mindenfelé, amerre csak jár.

2022. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is, nagyon. Fizikailag sem szeretek senkit az 1,5-2m-es közelemben tudni, semmikor, senkit.

Enni meg pláne egyedül szeretek

2022. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Reflektálva néhányra, nem engem nem zavar buszon, tömegközlekedésen egyátalán. Nincs bajom a tömeggel sem, csak a 8-10 emberen kivul akit szeretek azon kivul senkit sem szeretek a 2m korzetembe tudni, de a kommentek alapjan ugy latom akkor ezzel masok is igy vannak!


Koszi a hasznks valaszokat mindenkinek!

2022. márc. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!