Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb fordulópo...

Krómgyűrű kérdése:

Mi volt a legnagyobb fordulópont az életetekben? Akár negatív vagy pozitív értelemben.

Figyelt kérdés

Gondolok itt házasságra, válásra, munkahely váltásra, egy egyetem elvégzésre, költözésre, stb.


Úgy érzem, hogy szeretnék változtatni az életemen. Szeretnék eljárni sportolni vagy kipróbálni egy-két dolgot, de nem tudom elkötelezni magam, hogy nekifogjak.

Lehet valami nagyobb fordulópont, egy lökés kellene az életembe, hogy ez megtörténjen.


Ráadásul az is lehangoló, hogy egyszer motivált vagyok valamivel kapcsolatban és csinàlom pár hétig vagy hónapig, aztán hirtelen végeszakad ennek és már nem semmi kedvem hozzáállni.


Ez mitől lehet?



2022. márc. 13. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a gyerekem születése 23 éves koromban. Utána egy totális életmódváltással járó költözés 45 évesen.


Sportolni, vagy egy-két dolgot kipróbálni csak elhatározás kérdése, nem kell hozzájuk sorsfordító állomás. Elkezdeni-elhagyni nem vérszerződés, hanem az útkeresés része.

Ha meg valamit elkezdesz és megunsz, akkor az nem a te utad volt, mert ha örömödet lelnéd benne, akkor nem hagynád abba.

Majd kialakul(sz)!

2022. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a válásom!

Azóta sem találom magam pedig 3 éve volt. Ez az időszak most igazán egy hullámvasút.

2022. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor kirúgtak 20 év után.

20 évig egy helyen voltam, 1 főnökkel. majd jött egy új főnök és 2 hónapomn belül lapát mindenkinek és hozta a saját embereit.


Azóta eltelt 3 év, és 8 helyen voltam a 3 év alatt.


Előtte 20 évig 1 helyen, azóta 3 év alatt 8 helyen. egyik szarabb mint a másik...

2022. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Anya halála 13 éves koromban

Az étkezési zavarom kezdete 20 éves koromban

És a gyógyulásom kezdete 32 évesen :) - ez, még a rengeteg (fizikai) fájdalom ellenére is egész eddigi életem legpozitívabb mozzanata

2022. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apukám halála, a párom megismerése és az iskola befejezése.
2022. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!