Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hol rontottátok el az...

Ti hol rontottátok el az életeteket?

Figyelt kérdés
Van olyan dolog, amit ha megtesztek/nem tesztek meg most sokkal jobb lenne? Fordulópontokra gondolok, 1-1 konkrét döntésre, nem olyan dolgokra, hogy tanulni kellett volna stb.

2015. márc. 6. 17:07
 1/7 jackson666 ***** válasza:
Nem asztalos szakmát kellett volna válasszam. Nemkellett volna 3-400 ezret porra elkölteni.helytte jogsi meg targoncás vizsga...és tanulhattam volna a németet hogy jobban menjen. Komolyabban és felnőttesebben bátrabban kellett volna éljek.
2015. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a közelség és a kevesebb utazás alapján kellett volna iskolát választani.


Azt kellett volna követni amit szerettem, és nem azt amit más akart.

2015. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott, hogy nem olyasmiket tanultam, amik érdekeltek volna, hanem olyasmiket, amikről anno azt hittem, jó szakmák lesznek.
2015. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(akkor a tanulást nem írom, pedig elsősorban azt bánom). Amiket bánok: Amikor először rágyújtottam, amikor elveszítettem a szüzességem, amikor abbahagytam az aktív sportolást, amikor levágattam a hajam.
2015. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ott, hogy megszülettem. Azóta csak egyre rosszabb. Vannak borzasztóan bántó dolgok, amiket elszúrtam, és van, ami szépen-lassan lett rosszabb. Mondjuk, én ezt megoldom még ebben az évben.
2015. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már az elejétől fogva teljesen rosszul csinálok mindent, egy sor dolgot alaposan elrontottam. de hogy jobb lenne most, ha akkor más döntéseket hozok, arról nem vagyok meggyőződve.
2015. márc. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan kifejezetten rossz döntésem nem volt, csak olyan, amit a mai tudásom szerint másképp csinálnék - azért, ment anno nem tudtam a lehetőségekről, senki nem beszélt nekem róluk, nem hallottam róluk.


Még gimiben elmentem volna minimum nyári munkába dolgozni, és olyan tárgyakból nem hajtottam volna magam agyon, amik nem számítottak volna bele úgyis az érettségibe. Utána jobban kezeltem volna a pénzem.


Nem erre a helyre jöttem volna gyakorlatozni. Jó, azt nem tudhattam előre, hogy a főnököm egy demens, vezetőnek totálisan alkalmatlan, beképzelt p.csa, aki mellé gyomorgörccsel megy be az ember dolgozni. Amit nála csináltam, és érdekelne, sztem nála lehetne csinálni egyedül, de normálisan nem fizetné meg, közben meg bicskanyitogató stílusban beszél, és az elvégzett munka eredményességét veszélyezteti a demenciája...


A volt legjobb barátnőmnek beolvastam volna, amikor facebookon a saját üzenőfalán!!! kiosztott vmi piti hülyeség miatt. Akkor hagytam a fenébe, mert nem akartam drámát, de most meg olyan értelemben nem hagy a lelkiismeretem nyugodni, hogy amilyen beképzelt, tuti nem esett le neki, hogy ő volt a sokkal szarabb barát. Megnézném a fejét, amikor beolvasom neki minden undorító húzását. De most már így 5 év távlatából már nem kellene újra belefolynom :D.


Az egyetemet nem húztam-halasztgattam volna a pszichés problémáim miatt, vagyis inkább még előbb rávettem volna magam, hogy elmenjek pszichológushoz.

2015. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!