Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki játssza a legfontosabb...

Ki játssza a legfontosabb szerepet az életedben?

Figyelt kérdés
Itt nem feltétlen a fontosságra gondolok, mert úgy nehéz kérdés lenne, hanem hogy ki életednek a legfontosabb szereplője.

2022. márc. 14. 14:57
A kérdező szavazást indított:
A szüleim.
A párom.
A gyerekeim.
A barátaim.
Isten.
A háziállataim.
Saját magam.
Senki.
Egyéb.
36 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De leírhatod azt is, hogy a felsoroltak közül egyenként ki mennyire játszik fontos szerepet az életedben.
2022. márc. 14. 15:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyet nem lehet kiemelni.
2022. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1. én 2. férjem 3. anyukám
2022. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A felesegem meg anyukam. De mivel mar a feleseggemel vagyok napi kapcsolatban, inkabb ő.
2022. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez jobban belegondolva egyébként filozófiai és költői kérdés is egyben.

Tudom, hogy nehéz a válasz erre. Egyszerűbb egyenként górcső alá venni mindegyiket.

2022. márc. 14. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Férj és gyerekek egyenrangúak. Ilyen lehetőség nem volt a szavazásban.
2022. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Az életeszemléletemet többnyire negatív történések formálták, nihilista és minimalista lettem (az utóbbit mondjuk nem nevezném rossznak). Nem igazán számít senki, még önmagam sem. Az életnek nem látom semmi értelmét. Jövő az nincs. Ha valaki ilyen szemléletű, mint én, annak nem való párkapcsolat. Abba csakis egészségesen szabad menni (megtanultam a saját bőrömön). Az emberekben mindig csalódsz, és a többség továbbra is hiszi, hogy megtalálhatja az "igazit" (ez most nem csak párkapcsolatra vonatkozott). Úgy vagyok vele, hogy kedvesnek kell lenni, de a három lépés távolságot megtartom mindenkitől.
2022. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

"Az emberekben mindig csalódsz"

Ebből következik, hogy Istennek kéne a legfontosabbnak lennie... csak nem nagyon jön össze, hogy tényleg így legyen...

2022. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát a "saját magam"on kivül pár ember, gyenge jellem vagyok, igazodom mindenkihez, a saját káromra sokszor.
2022. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Kiskoromban meghalt az anyukám, tesóm nem lett, apukám 10 éves koromban halt meg, elszöktem elkallódtam, nevelőszülők neveltek, akikhez nem fűződtek érzelmeim, a szülinapomat sem tudták h mikor van, napi 10 percet sem láttam őket éjszaka hártak haza, bármit, bárkivel csinálhattam.

Mindent megengedtek, és azt mondták h mi kéne még.


Hát a szeretet az ami kimaradt, soha senki nem szeretett.


Alkalmi kapcsolataim voltak, soha nem szerettem az alkalmi páromat.


NEM TUDOK KAPCSOLATOT TEREMTENI, FÉLEK, NEM TUDOK SZERETNI...

Szóval senki sem játszik fontos szerepet az életemben sajnos, én szeretnék szeretni, bízni, de nem megy...

2022. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!