Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hibbant dolog ez?

Mennyire hibbant dolog ez?

Figyelt kérdés
Hogy valaki a facebookjan naponta megoszt min 10 hirdetest, más városokról, ahol neki nincsenek ismerôsei, baratai a Facebookon sem, mindenféle reklámok, eltũnt állatok, de hiaba osztja meg, mert azokban a varosokban nincs ismeröse, se az ismeröseinek, baratainak, tehát TÖK FÖLÖSLEGES, de naponta évek óta ezt teszi, likeot se kap ezekre. 53 éves az illetô
2022. márc. 14. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire hibbant dolog ilyesmit nap mint nap nyomon követni, figyelni, monitorozni?
2022. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

NEM TÖK FÖLÖSLEGES, max te vagy fogyatékos. Ja és ne kiabálj, pláne ne hülyeséget.

Képzeld, pl egy eltűnt állatról pont azért posztolnak, hogy minél több emberhez eljusson. Egyrészt lehet, akár több száz km-re került, mert pl ellopta valaki, másrészt az el se jut a picike agyacskádba, hogy lehet, Julinak nincs ismerőse Bivalybasznádon, ahol Cirmike eltűnt, de a megosztott posztot látja Juli ismerőse, Ica, aki viszont ismer ottani embert?

Reklámok, hmm, mert pl ruhákat, tárgyakat eladni csak városon belül lehet, posta, futárszolgálat stb nincs.

2022. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

#1 Az nem monitorozás ha minden nap ezzel van teleszemetelve valaki facebookja.


Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, töröltem is a francba. Mondjuk az csak szegény döglődő menhelyi kutyákat osztott meg, de azokból minden nap vagy tizet. Kétlem hogy valaha is gazdára talált volna egy is csak miatta, de hogy felesleges és elkeseritő volt, az biztos.

Ez valami rögeszme - ez helyettesíti az ilyeneknél a normális érdeklődési köröket.

2022. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

"#1 Az nem monitorozás ha minden nap ezzel van teleszemetelve valaki facebookja." Dehogy van. Az olyan posztok, amelyeket senki sem lájkol, senkinek a falán nem fognak megjelenni. Max. akkor, ha ez a megosztós csávó a kérdező egyetlen ismerőse.

Nézegeti mindennap, nyugodj bele.

2022. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
#4 huu de fszán el tudsz magyarázni egy abszolút kreténséget. ha nem lett volna ugyanezzel tapasztalatom még el is hinném.
2022. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen tipik boomer viselkedés szerintem, gondolom nem annyira ért a Facebookhoz. Én hide-olni szoktam az ilyen embereket.
2022. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!