Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valamit kezdeni azzal...

Lehet valamit kezdeni azzal ha valaki túl mohó (nagyra váró)?

Figyelt kérdés

Rólam van szó...soha semmi nem tetszett igazán, mindig nagy dolgokról álmodozok amikért amúgy semmit nem teszek még, de ha tennék is szerintem akkor sem vagyok tisztában azzal hogy mennyi melóval, vagy egyáltalán mivel is járna ami negatív, csak vágyok mindig de ilyen nagyon elérhetetlen dolgokra.


Ha már kocsi miért nem egy Audi RS6, ha már nő miért nem 100, ha már karrier akkor miért nem vagyok valami nagyon híres színész.


Közben meg egy sima szakmunkás vagyok :d munkám sem tetszik egyik sem, nem is érdekel, utálom. De valljuk be így elérhetetlen álmok ezek...lehet azért van ez mert kevés hatalmam van a dolgok felett?


Hogy lehetne normális érték rendszerem? Vagy ezzel nincs baj, mármint az álmodozással?

(amúgy kétlem hogy nincs, mert utálom az életem, hogy nem érzem magam különlegesnek) 29f


2022. márc. 15. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szembesíteni azzal, hogy lehet, hogy az élet másik oldalát is meg fogja egyszer látni. Ellátogatni egy hajléktalanellátóba, jkutyamenhelyre, önkénteskedni valahol, és máris máshogyan látjja az ember az életet.
2022. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!