Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ?több lent

Mit lehet tenni ?több lent

Figyelt kérdés
egy ismerősöm le tiltott a facebookról rosszul esett ez mondjuk tudom miért tette. van valami módszer hogy le vegye a tiltást

2022. márc. 15. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá módszer, ha tudod miért tiltott le, akkor miért akarod azt, hogy oldja fel?

Max. más honnan írsz rá, vagy megkéred mást, hogy írjon rá és oldja fel. Ennyit tudsz tenni.

2022. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar, hogy konfliktus volt, nem aggodsz a szemelyes viszony miatt, csak nem akarsz letiltva lenni?
2022. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Módszer? mármint valami facebook hack? Olyan nincs, a módszer az hogy kibékültök :D mmásképp mire mész vele hogy nem vagy letiltva? kukkolod?
2022. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? A tiltást ő majd leveszi amikor akarja. Vagy megkerheted rá.
2022. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod miért tette, akkor nyilván oka volt rá. És ha oka volt rá, akkor miért változtatna meg a döntését?


Én is 3 embert letiltottam már eddig. Ezek a tiltások örökre szólnak.


Az egyik megkert, hogy vonjam vissza és bocsánatot kért. De nekem már elegem van a folyton hazudozó és energiavampir emberekből. Így marad az örök tiltás.

2022. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert tiltott le, ez a kerdes...

Amugy szemelyesen oda mész kérsz bocsanatot

2022. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!