Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet sok csajnak ez...

Hogy lehet sok csajnak ez olyan fontos?

Figyelt kérdés

Egyik kereskedelmi televízió csatornán éppen most néztem egy reklámot, ahol fekete platformos cipő és zöld kistáska volt egy egy nő kezében. Természetesen mindkettőn látszott, hogy teljesen műanyag.


(Ezt csak olyan szempontból tartom fontosnak, hogy várhatóan nem jó minőségű és/vagy nem kimondottan tartós dolgok)


Mégis rengeteg csaj van -nyilván másként nem született volna meg a reklám-, akiknek az ilyen vackok vásárlása és birtoklása örömet okoz.


Hogy lehet ez? Ezek csak túlárazott vackok, ami hamar a szekrény alján vagy kukában kötnek ki. Tényleg erre tart a világ? Mi értelme szakadatlanul SHOPPINGOLNI?


2022. márc. 16. 00:13
1 2
 1/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Ugye az a lenyeg, hogy ezek a mocskos alavalo nok?

Anyu szeretett, minden okes haver?

2022. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem normálisak, ez tény. Mondjuk én a csajom cuccait eladtam. Éppen költözés előtt álltunk és tudtam, hogy nem hordja a cuccai nagyját, így mondtam neki, hogy el kell adni és akkor legalább lesz belőle plusz pénz, persze ő ellenkezett, de mondtam neki, hogy nem költözöm vele össze, ha lomot hoz magával, aztán beleegyezett végül. Sok pénz jött össze belőle, 100 ezer forint.
2022. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenek a csajok, szeretnek vasarolgatni. Miert baj az? Az o dolguk 🤷‍♂️
2022. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

#1:

Hülye incel barom.

2022. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
A kommentszekcióban megmutatkozik, kiknek nem sikerül nőt szerezniük. 😀
2022. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden nő ilyen. Én 25 éves vagyok, szóval elvileg már vásárlási lázban kellene égnem, de nem érdekel. Nincs tele a szekrényem ruhákkal, olyanokkal meg pláne nem amit nem is hordok. Kistáska, retikül nincs, mert ami kell az elfér a zsebemben. Az 1-esnek meg úgy látszik még senki nem nunizta össze a kukiját :D
2022. márc. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 mantis religiosa ***** válasza:
70%

" látszik még senki nem nunizta össze a kukiját :D "


De aranyosan megfogalmaztad. 😇😇

2022. márc. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Hm… érdekes…. Biztos velem van a baj, mert rühellek vásárolni
2022. márc. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel a férfiak meg elköltenek a reklámok szerint ugyanennyit sörre, csak ők azt pénzt szó szerint kihugyozzák a legközelebbi bokorba negyed óránként.
2022. márc. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Én nem divatozok unos-untalan. Valahogy mégis kinézek.


Egy hölgy a sok közül

2022. márc. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!