Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Mennyire fontos...

Férfiak! Mennyire fontos nektek hogy milyen cipője/táskája/márkájú ruhája van a csajnak akivel randiztok/tetszik nektek/barátnőtők? Fontos hogy drága és márkás legyen?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2015. febr. 17. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

20/F Nem fontos a márka. Az ápoltság annál inkább.

Komolyan melyik pasi tudja a női ruha/cipő/táska márkákat? :D

2015. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen.
2015. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen és érdektelen, sőt inkább az a gyanús, hogy ha nagyon divatos, mert akkor beteg szegényke.
2015. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Ha Vállalkozó lennék, akkor érdekelne.


Amúgy ha nemesik szét, hát nem túlzottan aggaszt. Sőt, ha sokkal jobb mint az enyém, a végén még kisebbrendűségi érzésem lesz.

2015. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

nekem fontos. de nem az h drága márkás legyen, az nem is érdekel.

de pl. h nőiesen öltözködjön, legyen valami stílusérzéke, és ne mindennap ugyanabban a ruhában legyen, illetve ne nézzen ki úgy mint a nők 90%-a (farmer és tornacsuka, 0 nőies cucc), az nekem fontos. sztem egy bizonyos életkor fölött a férfiaknak ez már fontos. amikor az ember elkezd magára adni, akkor elkezdi elvárni ezt a nőktöl is. de sztem itt az elvárás terén egyáltalán nem a pénzen, hanem a stílusérzéken, igényességen van a hangsúly.


22/F

2015. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha vállalkozó vagy miért? ciki ha a csajod nem trendi? :D
2015. febr. 17. 22:31
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Én is úgy vagyok vele, hogy nem az értéke a lényeg, hanem hogy hogy néz ki benne. Viszont az tényleg fontos, elvárom, hogy egy nőnek legyen ízlése öltözködni
2015. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Talán mert egy tárgyaláson sok esetben megnézik egymás dolgait a partnerek. Sok dolog leszűrhető belőle! Bár én nő vagyok, remélem nem gond, hogy írok ide. Nekem fontos, hogy igényes ruha legyen rajtam, ehhez hozzátartozik a minőségi anyag, a tökéletes varrás és az egyedi fazon. Ez pedig ugye tudjuk, hogy a drága ruhákra jellemző. Mivel az üzleti szférában dolgozom, pontosan tudom, hogy a velem szemben ülő félnek megnézem a dolgait. Ugyanúgy, mint ő az enyémet. Táskát, órát, öltönyt/ruhát, cipőt, stb.
2015. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Azt elvárom, hogy ne cigányos Adidasz melegítőben, Converse tornacsukában, és Nike feliratos fényes táskával járjon, mert ezek irtó gázak.

Szóval ha a csaj nem egy márka reklám, akkor okés.

2015. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as honnan vásárolsz?
2015. febr. 18. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!