Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha fiu létemre...

Levente_Levi kérdése:

Szerintetek ha fiu létemre fontosnak tartom azt hogy milyen ruhákat hordok és fontos a megjelenés akkor az miért baj egy csomo csajnak? Legalábbis rám szokták mondani az alul láthato kifejezéseket .

Figyelt kérdés
16 vagyok :D imádom a márkás ruhákat és nem szeretem a swag yolo kifejezéseket :( szerintem túl gyerekes kifejezések ...

2015. febr. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mert követed a divatot, tehát semmi egyéniséged nincs, mint az emberek 99%-nak. Azoknak se, akik ezt mondják rád.

Van az igényesség(fürdesz, tisztát veszel, és nem nézel ki úgy, mint egy csöves) és van a túligényesség (justin bieber-mr busta stb "reppekinézet), ami b#zis. És a lányok nem szeretik a b#zikat.

2015. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bírom amikor a válaszadók azt írják, hogyha követed a divatot, akkor nincs egyéniséged, de ha kicsit is eltérsz az átlagtól akkor az már rossz, és ha fiú vagy akkor még b.u.z.i is


nem kell minden csajnak tetszeni, megfelelni

aki tényleg szeretni fog, azt kicsit sem érdekli a ruháid

a felszinesekkel meg nem kell foglalkozni

valószínűleg pénzed is van a ruhakra, ez is sok embert zavar

annyit tehetsz, hogy nem vered magad arra milyen gönceid vannak és nem aszerint ítéled meg a többi embert, hogy mi van rajtuk

2015. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerencsére nem az Iszlám Államban élünk 2es
2015. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!