Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi nyalizós, papucs férfi? Vagy ez csak nekem kellemetlen? 23L

Figyelt kérdés
Nem tűnik fel nekik hogy ez nem vonzó nekünk nőknek? Ez nekünk sem jó.

2022. márc. 17. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan mit értesz nyalizás alatt? ( nekem is feltűnt az utóbbi időben valami fura, ezért kérdezem)
2022. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan mire gondolsz?
2022. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Mit takar az, hogy nyalizós?

Egyébként meg ha nem felelnek meg a “nyalizós, papucs” férfiak, akkor van jópár millió férfi az országban, biztosan akad majd neked valami bigott hímsoviniszta rosszfiú, akinek lehetsz az alárendeltje.


(Amit te írtál ki, se kevésbé kellemetlen, vagy taszító.)

2022. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Mert sok lúzer csávó szeretne a Renault jel közelébe férkőzni és azt hiszik így nagyobb az esély.


3/3 Azért a kettő között vannak árnyalatok, például egy udvarias, kedves, de határozott férfi, aki nem egy gumigerinc kis Gronyár, akinek este 8-ra már a mikróban van a papucsa. Persze erről te, mint elvakult feminista nem sokat tudhatsz, nyilván nem jut neked igazi férfi...

2022. márc. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
#4 Nem hiába jut ezeknek a siránkozó személyeknek az alja. A normálisak menekülnek tőlük.
2022. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
HaHa.. Férfi vagyok. És nem az említett kategória. De tudod egyszerű a dörgés. Ha valaki nem vonzó akkor nem kell keresni a társaságát nemde?
2022. márc. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
4/6# Gronyár? Te hány éves vagy?
2022. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként mit jelent az, hogy “Gronyár”?

Sose hallottam még ezt a kifejezést.

2022. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Szóval a nyalizós ellentétje a hímsoviniszta rosszfiú.

Na a nyalizósok meg a feministává aszalódott nősoviniszták kedvencei, akiket lehet tologatni, mint egy sakkbábut.

2022. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellene hogy vonzódj egy nős férfihoz?
2022. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!