Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam nyomorultnak?

Miért érzem magam nyomorultnak?

Figyelt kérdés
Azt látom a körülöttem lévőkön, hogy olyan szépen kialakult az életük és a céljaikhoz vezető út. Másfelől itt vagyok én és az az érzésem, hogy szerencsétlenkedek össze-vissza, tudom mit akarok elérni, de valahogy nem találom az irányt. Ha minden szuperül megy, akkor idén végzek alapképzésen, rengeteget gondolkodok, hogy mit kellene csinálnom meg hogy, de mindig valami olyan akadályba ütközök, ami miatt újra kell gondolni az egészet. Ezer alternatíva van már a fejemben, de egyik se jó. MI TÉVŐ LEGYEK?

2022. jan. 22. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk ezzel így. Én is hasonló cipőbe vagyok.

Az hogy mi tévő légy, azt te magadnak kell tudni, más nem mondhatja meg neked. Mi a legmegfelelőbb neked, melyik alternatíva az amit úgy érzel, hogy ez a jó. Csináld azt, ha nem jön össze próbálkozol (a kutya is abba veszett meg). Fiatal vagy még, annyi lehetőséged van.

És ne másokat néz. Lehet úgy látod szépen, de közben ki tudja mi az igazi. Ne hasonlítsd össze mások életével, és meglátod sokkal könnyebb lesz.

Sok kitartást!

2022. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm. Tényleg sokat jelent a pozitivitásod, de annyira kilátástalannak látom a dolgokat, hogy nem is tartom észszerűnek, hogy belevágjak, mert úgyis bukta az egész. Folyamatosan jár az agyam, de mégsem jut eszembe egy normális, sikeres ötlet se.
2022. jan. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!