Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra a full optimista,...

Számotokra a full optimista, vagy a full pesszimista ember az idegesítőbb, fárasztóbb?

Figyelt kérdés
Melyiktől mászol fel inkább a falra?

2022. márc. 17. 15:59
A kérdező szavazást indított:
A totál optimista ember az idegesítőbb. 😁😁
A totál pesszimista ember az idegesítőbb. 😡😡
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mind a két típus kissé bosszantó. Szerintem itt is az arany középút a legideálisabb. Azt az embertípust szeretem leginkább, aki a realitás útján halad.
2022. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi történik, ha a full optimista és a full pesszimista összeverekszik?? 🤔🤔


A pesszimista leüti az optimistát, mire az optimista felpattan, elkezd ugrálni, hogy jajj de jó, még sosem voltam kiütve, új tapasztalat, új ingerek, micsoda tapasztalás, az Univerzum a tenyerén hordoz.😁😇


A pesszimista meg dühöng, hogy miért nem ütött erősebbet. És különben is, az optimistának el kellett volna ájulnia, de legalább meghalnia, mégis hogy képzeli, hogy felpattan és ugrándozik, mint egy elmebeteg?? Mit képzel magáról?!!?! HOGY MERI?!!? 😠😠


A történet végén a full pesszimista annyit idegeskedik emiatt mérgében, hogy agyvérzést kap és elhalálozik, az optimista meg széles vigyorral és egy monoklival az arcán elkezd táncolni, örömtáncot lejteni. És mivel optimista, reménykedik, hogy a pesszimista Isten Országába bejut és hátha ragad majd rá valami optimizmus is ott.


Itt a vége, fuss el véle! 🙈🙉🙈

2022. márc. 17. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
#2 ez nagyon szar volt
2022. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Nem volt szar.. Légy optimista! 😁😁😁
2022. márc. 17. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába leszek optimista, attól ez a "vicc" még szar marad
2022. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

#1

Eskü nem kötekedésből, de... :D

"Szerintem itt is az arany középút a legideálisabb"


Hol nem? :D

2022. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
#2 fuuu ezdeszar… hány éves vagy? Nem is tudtam, hogy az optimista valójában egy csicskát jelent.
2022. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: 120 éves vagyok, felső tagozatos óvodás. Kellemes Karácsonyt! 😊😊😊 És sok-sok locsolást! 🥚🥚


Üdv: A Mikulás 🤶

2022. márc. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!