Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ukrán menekültek miből taxizna...

Ukrán menekültek miből taxiznak egész nap?

Figyelt kérdés
Nőként taxisofőr vagyok, és utasaim fele ukrán menekült.Miből taxiznak? És sok főleg fiatalok olyan vidáman vannak mintha túristák lennének

2022. márc. 18. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezd meg őket, ha ott ültök egy autóban.


Amúgy a menekültek nagyrésze nem volt nincstelen hajléktalan, hanem normális dolgozó ember volt, ami azt jelenti hogy van valamennyi pénzük.

2022. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ott is vannak gyazdagok.De valóban fura h metrón is látom őket nevetgélni youtube videokat nézegetnek és nevetgélnek.Van aki még örül is h megszabadult abból a porfészekből.nincs ott semmi
2022. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Én a tegnap egy fiatal szemüveges ukrán lányt láttam egy afrikai fekete sráccal ölelkeztek, nevetgéltek.Ebből tanulhatunk mi depis magyarok.Hogy nekik jobb kedvük van menekültként, itt meg tele a Bkv életunt emberekkel.szörnyű....
2022. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

#3

Mondjuk ezt nem teljesen értem, nem vagyok életunt/depis de min és miért kéne magamban nevetgélnem, miközben préselődök a pótlóbuszon? :D

2022. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Ismerek olyan "ukrán menekültet" aki több, mint egy éve itt él, az albiba nem jelentkezett be, így erről nincs papír, max akkor derül ki, ha végig nézik a képeit. Most, hogy kapnak minden támogatást kimegy németbe. Ingyen mehet, kap 1 év ingyen oktatást szállással.
2022. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Pillanatnyi boldog pillanatok nem azt jelentik, hogy boldogok és örülnek a helyzetnek.


Nem mindenki ukrán vagy közvetlenűl érintett aki szláv nyelveket beszél.


Meg rengeteg ember van, aki jó módban él. Van olyan, aki trélerrel vontatta a terepjárójából a Ferrariját Budapesten ukrán rendszámmal. Rengeteg jómódú ember élt ott is, akik lazán megengedhetik maguknak, hogy taxival járkáljanak.


Plusz téged mint taxis, inkább ezek az emberek találnak meg, akiknek van miből költeni.

2022. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Abból a pénzből, amit a munkájukért kaptak. Ugyanis többségében ők is ugyanolyan hétköznapi dolgozó emberek, mint te vagy én.
2022. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha te el kellene hogy huzz innen, nem jutna egy taxira a cuccaiddal par ezer forint?
2022. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
A magyar állam támogatja őket a felvett hitellel 😀
2022. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellene egy menekültnek szegénynek lennie? Ha háború közeledne én pénzzé tenném mindenemet aztán ha eldördülne az első lövés fognám a lóvét és tipli
2022. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!