Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a 3 legidegesítőbb, legzava...

Mi a 3 legidegesítőbb, legzavaróbb férfi tulajdonság, olyan ami miatt biztosan nem kezdenél valakivel párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem a valóságtól teljesen elrugaszkodott extremitásokra gondolok (pl. nincs orra vagy mittudomén, pestises) hanem olyanokra amik a mindennapokban sajnos előfordulnak.

#negatív tulajdonság, ff
2022. márc. 18. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Számomra:

- nem foglalkozik saját testi és lelki egészségmegőrzésével

- élet és döntésképtelen

- értelmi és érzelmi intelligenciája a béka se..gge alatt van


plusz 1: - óriáscsecsemő

2022. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

-Félénkség, szociális fóbia, jellemtelenség

-Abnormális és a partner számára fájdalmas szexuális vágyak, erotikamánia, hagyományos szexet unalmasnak tartja és nem elég neki

-Beleszarás a saját életébe és a párkapcsolatába, sodródás az árral

2022. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

- érzelmi sivárság

- hazudozás

- felszínesség

2022. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

- anyuci pici fia

- szelektív udvariasság (sokszor tapasztalom, hogy ha csinos ruhában vagyok akkor előreengednek a férfiak, farmer-pólóban meg nem... szerintem nem ettől kellene függnie)

- hímsovinizmus és komplexusok (pl. nem kereshetek többet nála, az én dolgom a házimunka, stb.)

+1: túlzásba vitt karrierizmus


Nyilván van még egy csomó, pl. hazudozás, titkolózás és hasonlók, de igyekeztem 3 olyat választani amit jellemzően inkább férfiaknál tapasztalok, nőknél kevésbé.

(Mégmielőtt: nem, természetesen nem minden férfira igaz amit írtam, és igen, természetesen léteznek nők akikre igaz, de többnyire azért szerintem inkább férfiak hajlamosak ezekre.)

2022. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tiszteletlenség, arrogancia és agresszivitás, felelőtlenség
2022. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alpari humor

A többit előttem írták

2022. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Szexizmus

-toxikus férfiasság

-0 empátia

jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!