Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van több szép...

Csak szerintem van több szép lány, mint helyes fiú?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, fiúkhoz vonzódom, mégis ha így belegondolok több szép lányt látok, mint helyes fiút. Miért van ez?

2022. márc. 18. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert a fiúk (férfiak) igénytelenebbek a külsejükre.
2022. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A lányokkal szemben mindig elvárás volt a csinos külső. A média is tele van, dagadt, érdektelen férj, szexis, vékony feleség kombókkal. Mindenhonnan az ömlik rád, hogy legyél szép, hozd ki magadból a legtöbbet. A férfiakra ez még nem ömlik.
2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert több làny születik mint fiú.Ergó mi többen vagyunk mint a pasik.Nem mindegyik fiút érdekli annyira a külseje de sok àtesik a ló túloldalàra tehàt kicsit bzisan néz ki vsgy nem ad magàra.Lànyoknàl meg az van hogy vagy plaza cica vagy kövér.Arany középutas is van ami a jó.
2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert a nők válogatósak, nekik alig van, aki "helyes".
2022. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Talán az is benne lehet, hogy te a neked személy szerint tetsző jegyeket keresed, ha ránézel egy fiúra, míg hetero lányként, ha veled azonos neműt látsz, nincs ideálod, amihez viszonyítanál, csak azt látod, hogy csinos-e vagy sem.
2022. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindegy,hogy neked kell-e eltartanod egy személyt,akinek 20 centis fax kell,és milliós autók,vagy fordítva.


Viccet félretéve :

A top kategóriás férfiakat általában nem dobják el,a top kategóriás nőket sem.

Ami jó,azt nem dobod el.

Tehát egy 1%-ba tartozó férfi biztos,hogy nem fog hetekig,hónapokig nőt keresni magának.

Illetve nem csak szépet választ magának.


Nagyon ritkaság az a nő,legyen bármilyen csúnya is,aki nem tud hozzájutni egy férfihez,egy férfi nemiszervhez.

Ha egy nő kövér,akkor is tud találni.

Egy 18 éves lány ehet hamburgert ebédre minden nap,ihat 5 energiaitalt naponta,ülhet otthon a telefonja előtt,mégis elviszi valaki.

Már csak azért,mert nőnek született.

Egy férfinek mire felépíti a karrierjét,ebben az országban meg főleg,mondjuk félrerak pénzt,stb,az több idő.

2022. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is. Egyidős emberek közül a fickók többsége idősebbnek néz ki sokkal, mint a nő. Nem foglalkoznak magukkal annyit, ráadásul a társadalom is alattuk vágja a fát azzal, hogy a nők öregedését állítja be traumának, az övékét meg nem. Kiválóan látszik az igyekezet hiánya rajtuk hosszú távon.
2022. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Fene se tudja. Én most pár hétig kénytelen vagyok igénybe venni a BKK szolgáltatásait és elég sok jóképű férfit látok erre-arra. Nőben is látok olyat akire azt mondom, hogy csinos és szép az arca is, de nekem épp az ellenkezője tűnt fel.
2022. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindenhol ez van nyomva a nőknek hogy legyenek minél szebbek. Már az 5. osztályba járó kislány sminkeli magát. Sok lány önbizalomhiányos ha nincs jó külsője, főleg tini


Fiúkat nem érdekli ez a cucc. Kevés fiu önbizalomhiányos emiatt mert legtöbb fiu letojja.

Barátkozásnál a legtöbb fiút nem érdekli a külső, leginkább azzal törődnek mennyire lehet hülyülni másikkal, mennyire vicces a másik

2022. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2022. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!