Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van több szép...

Csak szerintem van több szép lány, mint helyes fiú?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, fiúkhoz vonzódom, mégis ha így belegondolok több szép lányt látok, mint helyes fiút. Miért van ez?

2022. márc. 18. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is, én is ezt vettem észre. Valószínűleg erősen közrejátszik ebben, hogy a nők általánosságban véve jóval többet is foglalkoznak a külsejükkel, hogy kihozzák belőle, amit tudnak. Bőrápolás, hajápolás, előnyös frizura, öltözködés, esetleg diéta stb. (Nem mondom, hogy a férfiak ezek közül semmit nem csinálnak, mert az nyilván nem igaz, csak kevésbé.) Ezen kívül ott van még a smink, ami szintén sokat tud dobni az összképen.
2022. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem gyári melósokkal kéne példálózni,akik az általánost sem járták ki.

Egy férfi TUDJA,hogy ha ugyanakkora pocakja van,mint egy kövér nőnek,a kutyának se kell.

Azt is,hogy nincs csúnya férfi,csak kevés pénz.

Na de mindkettőre gyúrnia kell.

A nők pedig TUDJÁK,hogy valaki úgyis elveszi őket.

Itt a tudják szó a fontos.

A sminkelés meg a műanyagmaszk már csak a túlzás.

Konkrétan ott kezdődik,hogy nem megy ki az utcára anélkül,hogy 30 percig sminkelje magát.

Már visít,hogy neked jól esne,hogy undorítóan nézel ki,és úgy mész ki?

Na akkor most hagyj sminkelni.

A következő mi lesz?Hogy remeg a keze,ha nincs smink,mint valami drogos mikor nincs se pia,se drog?

A férfiak is tudják,hogy tenniük kell a külsőért.

A férfiak is ugyanúgy láttak filmeket,magazinokat,stb.

Ott is James Bond,Brad Pitt a menő.

Rengeteg,legalább annyi férfi divat van,mint női.

Ezer különböző hajstílus(azért nagyrésze bzis lett manapság),de akkor is van férfi részlegen is valami fejlődésnek mondható.

Ha egy férfi nem ápolja a bőrét,akkor mivel magyarázod azt,hogy ha kimész az utcára,akkor egy csomó olyan férfit látsz,akinek nem csúnya a bőre?

Nem vagyok ez a nagy általánosítás elmélet mánia támogató,a sztereotípiák szerintem legalábbis a gyakoriságnak köszönhetik a létezésüket,és a sok Istenítésnek.

De azért ez már elég sok.

2022. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!