Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan veszik a bátorságot az...

Honnan veszik a bátorságot az emberek a lopáshoz?

Figyelt kérdés
Azért mert valaki elfelejt valamit, nem kell rögtön elvinni. Oké, feledékeny, mondjuk lehet bele tenni szemetet vagy megfirkálni, hogy legközelebb ne felejtse el. Na de az mennyire hányingerkeltő hozzáállás, hogy fogja és elviszi?
2022. márc. 19. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
???
2022. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt most érti valaki? Mert én k*rvára nem.
2022. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, feledékeny, mondjuk lehet bele tenni szemetet vagy megfirkálni, hogy legközelebb ne felejtse el."



Miiii vaaaaan????

2022. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de a feledékenységnek ebben a kontextusban mi köze a lopáshoz? Mire gondolsz, Kérdező? Kifejtenéd?
2022. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem arra gondolt, hogy például valaki a padon hagyja a táskáját, egy másik meg utána elviszi.
2022. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez kemény. Mi köze a feledékenységnek a lopáshoz?

Amúgy én a puffogás és a saját idegeim tönkretétele helyett axiómaként elfogadom, hogy Magyarországon ha elhagyok valamit, azt el fogják lopni. Teljesen feleslegesen idegesítem magam rajta, jobb senkinek nem lesz, rosszabb pedig egy valakinek lesz, nekem :D

Ha elhagyom, ellopják és kész. Ez a tényállás, ennek megfelelően vigyázok is a dolgaimra.

2022. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezö valahol ott hagyta a táskáját vagy telefont vagy egyebet és más valaki meg elvitte.

A kérdésre: ehhez nem kell bátorság, megfogja és viszi.

Ha meg valaki elhagyja a cuccait, az ne csodálkozzon.

2022. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem lopta, hanem találta. Mondjuk én is találtam már táskát, telefont, de megkerestem a tulajdonosát és odaadtam neki.
2022. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs belső fékjük.
2022. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 : Találni semmit sem lehet. Magyarországon mindennek van tulajdonosa. Állam önkormányzat cég magánszemély. Vagy mire gondolsz? Hogyan jött az létre, ki finanszírozta, amit csak úgy ingyen el lehet vinni haza?
2022. márc. 19. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!