Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan gyűjtött bátorságot,...

Ki hogyan gyűjtött bátorságot, hogy kilépjen a komfortzónájából és azt csinálja, amit igazán akar?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik pl. elmennek Tenerifére barlangban élni, vagy elmennek Indiába jógát tanulni. Nekem ehhez adott a helyzetem, viszonylag fiatal vagyok, de rettegek attól, hogy "elkallódik" az életem, mert az eddigi sem lett eléggé felépítve, viszont kellene egy olyan fejezet még a családalapítás előtt, amikor kicsit világgá megyek magamra találni. Nektek ez hogy sikerült?
2022. febr. 22. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen jött a felismerés, hogy jaaa végre nem kell anyáéknak könyörögni hogy elvigyenek, megtehetem hogy elmegyke megnézni a tengert amit sose láttam (még csak nem is a pénz miatt). Sokan dagonyázunk a gyerekkorban tanult tehetetlenségben fel nem ismerve hogy basszus felnőtt vagyok mostmár nem kell szülői engedély...

Ez egy első lépés volt, aztán persze jött a többi, fejembevettem hogy izland szép hely, 2 hónap múltva a repjegyet kiköhögtük magunkból, aztán ott stoppoltunk...


Az a helyzet hogy pl ilyen dolgokban amúgy mi a legrosszabb ami történhet? Annyira rettegünk a semmin...valójában az életveszély az egyetlen amin tényleg rettegnünk kéne, minden más meg megoldható...szal most nincs szállásod? de a világ minden netes elérhetősége ott van a zsebedben? Vagy csak kimész a utcára és ott lesz egy hoteltábla, vagy megkérdezel valakit, segítséget kérsz...nem lehet nagyot zuhanni...

2022. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Tenerifére barlangba...ja..mikor a sok incel még egy nőhöz sem mer odamenni. :D
2022. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:

"Az a helyzet hogy pl ilyen dolgokban amúgy mi a legrosszabb ami történhet?"


Hát, fiatalként semmi, de én pl. 10 évvel idősebb vagyok nálad, és én például attól félek, hogy nem találok munkát külföldön vagy nem tudom fenntartani magam ehhez az életformához. Most azt kívánom, bár én is korábban kezdtem volna.

2022. febr. 22. 01:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyidősek vagyunk :D ez 10 éve volt

Most a vállalkozásba ugrottam bele egyszerre a coviddal...para volt, és néha le is apadt a számla, de azért ami kellet tmindig meglett és mostmár egyre stabilabbak vagyunk hogy alábbhagyott a covid-ra adott reakció. Kicsit azért itt löktek, volt főnököm elküldött, bár nagoyn szomorúan, de mondta hogy nekem több is menne és nem akar itt megkötni, igaza volt...csak nehezen szakadtam el onnan

2022. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem nagoyn értem hogy miben más ez 20 évesen mint 30...ha nicns gyerek meg házasság akkor pont ugynaott tartasz, max több a szociális tapasztalatod, ami még segíthet is...
2022. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!