Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik ezek a mostanában jellemző...

Mik ezek a mostanában jellemző keresztbetett mezítlábas fotók a nőktől?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Honnan ered ez és miért olyan elterjedt?

Több képnél is láttam már nőktől/csajoktól.

Nem tudom mi a jelentése vagy miért jó ez a póz fotózásnál.



2022. márc. 19. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nincs jelentése. Ha letenné a lábát, akkor eltűnne, és egy torzó lenne a képen, ami nem esztétikus.
2022. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűn csak azt sugallja, hogy otthon vagyok, kényelemben, jól érzem magam, lazulok. Nem kell belelátni semmit.
2022. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vágod, hogy ők modellek, szóval valszeg nem ők döntik el, hogy hogy pózolnak, ugye?

Inkább az a kérdés hogy a marketingesek miért hiszik, hogy ilyen képekkel fel tudják vonni a szar weboldalaikra a figyelmet.

2022. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3#: szerintem azért, mert egy mosoly, egy szép pofika, egy szép-formás tappancs mind-mind azt sugallja, hogy okés az élet, nincs gond semmi, így vedd meg-, használd azt az adott terméket, vagy élj úgy, ahogyan "én", és minden rendben lesz ettől.
2022. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Foot fetis.

Ezek a képek lábimádóknak készültek.

2022. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az iluminátusok biztos így üzemek valamit.,.
2022. márc. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lábfetisiszta körökben ezt nevezik “The Pose”-nak, és erre gerjednek be leginkább.
2022. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek tetszenek a lábak,talpak,nincs ebben semmi rossz. Az én lábamat is fotózta minden eddigi barátom.Ez nem intim testrész,lehet mutogatni.L.
2022. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!