Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyre bejársz nyáron...

Munkahelyre bejársz nyáron mezítlábas szandálban/papucsban? Nem rossz érzés úgy lenni odabent?

Figyelt kérdés
Szabad nálatok egyébként úgy bent lenni? Nőknek, férfiaknak is, vagy senkinek?

2013. aug. 27. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.


2013. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk előírás a zárt cipő és harisnya, nyáron is.
2013. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól függ, milyen munkahely. Én eladó voltam, plázában, hellyel-közzel igényes helyen, na oda én nem vettem volna fel vmi papucsot. Presztízshelyre, nagyon elegáns irodában, főleg ha van dresscode, szintén nem illik. A szandál más téma, ha elegáns, utcai stílusú, akkor miért ne vegyem fel (kivéve, ha van dresscode, vagy nagyon elegáns a hely). De mondjuk olyan irodában, ami lazább, vagy a kutya nem megy be egész nap, nem értem, miért ne lehetne, ha az a kényelmesebb.
2013. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyárban vagyok irodán, nálunk nincsen ügyfélszolgálat, a főnök is lábujjközi papucsban jön be mindig, így én is szandálban vagyok. Nem rossz érzés, az lenne rossz érzés, ha cipőben, harisnyában kellene üldögélnem, mert légkondi nincsen.
2013. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Be. Sokan mások is. Légkondis iroda, de mezítláb lenni kényelmesebb. Miért lenne rossz érzés?
2013. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

nem, mert gyerekkorom óta irtózom a szandáltól. csakis zárt cipőt viselek.


a beosztottjaim is, mióta kettőt-hármat hazaküldtem igazolatlannal, mikor megláttam rajtuk a szandált zokni nélkül vagy a "buuuzipapucsot".

2013. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utsónak: Tehát a te gyerekkori irtózásod miatt büntetsz másokat? Elég beteges, ha igaz.
2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

1. megfordulnak ügyfelek is úgy az irodában, mint a telepen

2. van villástargonca, béka, emelőfalas teherautó is -mind potenciális baleseti forrás

3. munkahelyről beszélünk, nem strandról és nem wellness-központról.

2013. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kórházban dolgozom fehérben, a munkavédelem szerint zárt lábbeli kell, én általában ronda crocs-t vagy sima fehér cipőt hordok, nyáron néha szandált, fehér balerinában is voltam.

Nem szól senki, a főorvos idióta színű tangapapucsokban megy a műtőbe is.

Az irodai, igazgatósági dolgozók elegánsabbak, de ott is vannak szandálban dolgozók, az egyik csaj domina lábbelikben szokott flangálni :)

2013. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

1. megfordulnak ügyfelek is úgy az irodában, mint a telepen

Nem láttak még szandált?


2. van villástargonca, béka, emelőfalas teherautó is -mind potenciális baleseti forrás

OK, munkaterületen indokolt a zárt lábbeli.


3. munkahelyről beszélünk, nem strandról és nem wellness-központról.

Ez nem érv, ilyen alapon mindenhol elvárható lenne az öltöny is. A jobb munkavégzés alapja a kényelem, majd egyszer olvass utána, ha érdekel, persze főleg, ha némi kreatív munka is folyik, mert papírt pecsételni bárhogy lehet, de nem attól lesz rend, ha az öltözékre van szigorú előírás.

2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!