Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg férfias egy olyan...

Tényleg férfias egy olyan ember akinek sok nő tetszik? Akinek kevesebb nő jön be és válogatósabb az kevésbé férfias?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mégis mi vezetett erre az ostoba konkluziora?


Ha feltetelezzuk hogy ez egy relevans faktor valaki ferfiassagaban hogy hany no tetszik neki, akkor inkabb a valogatossag es mélyebb kotodes keves/egy no fele vonzo. Ugyanakkor az ferfias ha sok not tud(na) megkapni.

2022. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy barátom mondta ezt, de én se értettem vele egyet.
2022. márc. 21. 09:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudjátok, hogy hány nő tetszik az illetőnek? Ez nincs a homlokára írva :D
2022. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Többször megkaptam már ezt a válogatós vagyok címkét, mert nem sok lányt tudok elképzelni komoly kapcsolatra. Azt mondta, hogy a párját, (ő is a barátom) tartja a legférfiasabbnak, mert minden nőben meglátja a szépet, és hát én nem így működök.
2022. márc. 21. 09:33
 6/10 anonim ***** válasza:
LoL, ez hulyeseg
2022. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a férfiasság nem ezt jelenti. Igazából az is elég megfoghatatlan. Lehet a külsőre érteni, a kisugárzásra. De ahhoz semmi köze, hogy kinek hány nő tetszik. Lehet, hogy egy kis nyomi, nulla férfiassággal rendelkezőnek is tetszik szinte minden nő :D
2022. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ritka lúzernek kell lenni, amelyik faszingernek bejönnek még a férfigyűlölő, tespedt, egoista, nagyarcú feministák is.

Az inkább a szánalmas papucs kategória, amelyiknek a legalja nők is megfelelnek.

2022. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Részemről épp ellenkezőleg. Nem tartom férfiasnak azokat a férfiakat, akiket úgymond könnyű meghatni egy random szép nővel. Olyan kis egydimenziósak. Egy kaliber a szememben azokkal, akik gyorsan elsülnek. 😂
2022. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél több nő tetszik egy férfinak, annál egyszerűbb és ösztönvezéreltebb az a férfi. Van ez a sztereotípia, hogy a férfiak ebben az értelemben egy egysejtű szintjén állnak a nőkhöz képest, kb két csöcs meg egy felfújt szopósszáj és azonnal szerelmesek lesznek. Szeretem, ha ez megdől.
2022. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!