Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen negatív némely...

Miért ilyen negatív némely ember, ha elmondom nekik, hogy válogatós vagyok nőkkel és nem tetszik annyira sok nő, a számomra az igazit keresem?

Figyelt kérdés

Többször volt ilyen eset, hogy elmondtam nekik ezt, nem voltam álszent, mondtam hogy nem vagyok olyan, mint némely férfi, aki bárkivel lefeküdne. Aztán elkezdtek kiosztani, okoskodni, hülye vagyok, hogy válogatok így nem lesz barátnőm, olyat is kaptam, hogy túl szépek lennének hozzám stb. Lányoktól is kaptam ilyen kiosztásokat meg idősebb emberektől is.

Ennyire nagy bűn az, ha valaki nem éri be bárkivel és a boldogságot keresi? Épp ez a lényeg a párkeresésben, hogy boldog legyen a két fél és tetszenek egymásnak, hogy mindketten értékek legyenek egymás szemében, nem kényszerből valakivel összejönni. Szerencsére már nem adok annyira más véleményére, ha ilyen megjegyzéseket hallok akkor odébbállok és nem szólok hozzá többet, de mégis több év után is amikor eszembe jut elképesztő dühöt érzek irántuk.

Amúgy nem ilyen playboy újságból való lányokra gondolok most éppen, hanem egyszerű számomra szép lányokra akik nekem szépek, csak egyszerűen kevés lány vonz engem mind emberileg mind szexuálisan, és ezért se volt még barátnőm, jó nem csak emiatt régebben gyerekesebb és későn érő típus voltam. Nem mindenki volt ilyen lekezelő, de nem értem az ilyen negatív lehúzó embereket, hogy miért kell ilyeneket mondani.

Azért ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést, mert észrevettem, hogy itt kevesebb a troll meg az ilyen okoskodó megmondó emberek és szeretettel várok normális érvekkel alapuló válaszokat.


2015. nov. 24. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért negatívak, mert nem tudják elképzelni milyen az, amikor az embernek erősebb az önbecsülése, mint a nyers ösztönei. Ne foglalkozz velük, primitív ösztönlények.
2015. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom már nem foglalkozok velük, de annak idején elég mélyen érintett és mindig kisértenek ezek.
2015. nov. 24. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt gondolhatja aki emiatt megszól téged:

1.te sem vagy egy adonisz,nagyképűnek néznek amiért neked a tökéletes nő kell

2.Azok a nők akiknek ezt elmondod így ahogy leírtad,esetleg bántó lehet,hogy nem tartod őket olyan értékesnek(?),szépnek.

3.úgy érzik,nagyon a külsőségekre mész


Személyes véleményem pedig,hogy a szerelem vak,nem biztos,hogy aki neked gyönyörű másnak is az,és fordítva.A személyiség fontosságáról nem is beszélve,hiszen vannak emberek akiknek a kisugárzása fog meg, és lehet akármilyen szép,ha nincs meg az a szikra.Szerintem ne add fel nyugodtan keresd az igazit,aki nem ragad magával úgy sem lehet a nagy Ő.

2015. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben igazat adok, lehet tényleg nagyképűnek néztek, de

1, Nincs olyan tökéletes, mert akkor nem lennénk emberek. Én nem tartom tökéletesnek az agyonsztárolt nőket, azokat csak a média állítja be nagyon szépnek, férfiaknál dettó. Szerintem mindenkinek más a szép attól, hogy olyan jó teste van még nem biztos, hogy vonzalmat éreznék iránta. Na meg nagyképűség az, hogy a boldogságot keresem és elmondom az igazat? Szerintem az sokkal rosszabb, álszentebb mikor azzal jönnek, hogy nem minden a szépség. Hogy lehet abból normális kapcsolat, ha eleve úgy jövök össze valakivel, hogy hát nem volt jobb, de van valakim? Szerintem ez a szánalmas.

2, Sajnálom, ha azt érzik, hogy ellenük mondom, mert mi van akkor, ha őket nem tartom szépnek, de mások nagyon szépnek láthatják, ebbe sokan nem gondolnak bele és megy az irigykedés mások után ezerrel, mindkét nemből.

3, Nem szoktam a külsőt és a belsőt külön venni én a nő egészét nézem. Van olyan lány akit kezdetben szépnek tartok, de amint megismerem megcsúnyul a szemembe, volt már erre példa. Hogy kit tartok szépnek elég nehéz leírni, mert elég változó.

Nem adom fel, több csalódás ért már engem, de tovább fogom folytatni, mert szeretnék valaki mellett boldog lenni, akinek ha szemébe nézek szépséget örömöt látok, szívesen gyöngéden csókolnám és a karjaimban tarthatnám.

2015. nov. 25. 16:29
 5/7 Roland G. ***** válasza:
Azért ilyen negatívak mert nekik nem jött össze valószínű.Te pedig hallgass a szívedre és a megfelelő időben megtalálod a hozzád illő párt.Mások negatív megjegyzését pedig meg kell tanulnod elengedni,mert minden embernek lesznek kritikusai mindig,ilyen az élet.Amikor majd összejön,akkor meg jönnek az irigyek.Nyugi!!!
2015. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért, mert a külső és a belső együtt számít, nem kell Adonisznak lenni, hogy legyenek elvárásaid. Ezt sosem értettem. Nyilván minden ember, a csúnya is a legszebbre vágyik. Nincs ezzel baj.


Viszont szerintem létezik tökéletes, csak szubjektíven tökéletes, nem objektíven.

Olyan nincs, hogy tökéletes férfi, de olyan van, hogy számomra tökéletes férfi. És mivel nem érdekel, ki mit gondol róla, csak az, hogy én milyennek látom, így ő tökéletes.


Lehet, hogy azért állnak így hozzá, mert ők is lennének ilyen válogatósak, csak túlzottan függnek a kapcsolataiktól. Ez gyengeség, az ember nem szívesen vállalja fel, hát marad az, hogy te vagy a hülye.

2015. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább te nem tartozol azok közé a férfiak közé, akik csak eszközként tekintenek a lányokra és minden héten visznek az ágyukba egy nőt. Mintha új alsógatyát vennének...


Biztos vagyok benne, hogy te olyat keresel, akiben megbízol és akivel jól érzed magad, és van közös érdeklődésetek.

2016. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!